АТ "Закарпатгаз"

АТ "Закарпатгаз" остаточно завершило процедуру анбандлінгу
АТ "Закарпатгаз" вийшло із засновників компанії-постачальника ТОВ "Закарпатгаз Збут". Остаточне розділення власності стало фінальним етапом анбандлінгу – реорганізації, яка полягає у відокремленні діяльності з розподілу природного газу від його постачання.
З початку року 74 клієнти "Закарпатгазу" провели реконструкцію
Підприємство "Закарпатгаз" у 1-му кварталі 2021 року провело 74 реконструкції за заявами клієнтів.
Тарифні збитки АТ "Закарпатгаз" за 2020 рік становлять майже 153 млн грн
У 2020 році АТ "Закарпатгаз" отримав майже 153 млн грн збитків. До такої ситуації призвело різке зростання цін на газ, який підприємство купує для технологічних потреб за тарифні кошти.
Понад 8 км підземних газопроводів замінили в Закарпатті за 11 місяців поточного року
Щороку, в рамках плану розвитку підприємства, фахівці АТ "Закарпатгаз" замінюють зношені та пошкоджені ділянки підземних газових мереж. Цього року, станом на початок грудня, замінено понад 8 км газопроводів. Цими днями газовики завершують роботи у селі Велика Паладь Виноградівського району.
Аби вберегтися від COVID-19, Закарпатгаз закликає користуватися онлайн-сервісами
Майже 400 нових випадків захворювання на COVID-19 зафіксували лікарі в Закарпатті. Всього такий діагноз встановлено майже 16 тисячам закарпатців.
Закарпатгаз почав стягувати борги через суд
Понад 300 заяв про стягнення заборгованості за послугу з розподілу у судовому порядку подали представники АТ "Закарпатгаз".
П’ять тисяч фірм та підприємств на Закарпатті, що використовують газ, можуть користуватися сервісом "Бізнес онлайн"
Кожен із майже 5-ти тисяч юридичних осіб Закарпаття, яким надається послуга з розподілу природного газу, мають можливість використовувати кабінет "Бізнес онлайн" на сайті 104.ua. Йдеться про бюджетні установи та організації, підприємства тощо.
З початку поточного року Закарпатгаз виявив у 3,3 рази більше випадків самопоновлення газопостачання
За 7 місяців 2020 року працівниками груп з припинення/відновлення газопостачання споживачам було виявлено 453 випадки самовільного відновлення газопостачання. Це – у 3,3 рази більше, аніж за аналогічний період минулого року, коли ця кількість становила 137. Загальна сума донарахувань за цими випадками становить майже 2 млн грн.
Закарпатгаз подає в суд на 9 тисяч споживачів
Майже 40 тисяч клієнтів жодного разу не сплатили за послугу розподілу (доставки) газу.
За 5 місяців у Закарпатті виявили 115 крадіжок газу на суму 960 тисяч гривень
Впродовж 5 місяців 2020 року спеціалісти АТ "Закарпатгаз" виявили 115 випадків несанкціонованого відбору природного газу.
100 млн грн становлять збитки "Закарпатгазу" за І квартал
За перші три місяці 2020 року АТ "Закарпатгаз" поніс збитки на суму 100 млн грн. До такого результату привів збитковий тариф на доставку газу, затверджений НКРЕКП для компанії на перше півріччя — він покриває лише 73% собівартості послуги.
Клієнти Закарпатгазу сплатили 52% наданих послуг з доставки газу
Незважаючи на карантин, газорозподільна мережа Закарпаття не залишається без обслуговування. Втім, клієнти Закрпатгазу оплатили трохи більше половини від наданих послуг з доставки газу.
У поточному році закарпатцям замінятимуть лічильники за рахунок Закарпатгазу
У 2020 році в Закарпатті планують повірити 23 тисячі лічильників. За перші 2 місяці підприємство виконало понад 15% від річного плану з повірки лічильників.
Закарпатці, що здійснювали крадіжки газу, у 2019 році відшкодували збитки у 6,2 млн грн
У 2019 році спеціалістами АТ "Закарпатгаз" виявлено майже 1200 випадків несанкціонованого відбору природного газу на Закарпатті. Це на 76 випадків більше, аніж у 2018 році. Загалом порушники сплатили суму у розмірі 6,2 млн грн.
За спожитий у січні газ закарпатцям надійде два окремі рахунки
Починаючи з січня, закарпатці сплачуватимуть за газ двома окремими рахунками. Один з них надходитиме від постачальника газу і стосуватиметься оплати за фактично спожитий газ, а другий – від оператора ГРМ (АТ "Закарпатгаз") за послугу розподілу (доставки) газу.
Підпишіться на наші повідомлення!