АТ "Закарпатгаз"

Закарпатгаз подає в суд на 9 тисяч споживачів
Майже 40 тисяч клієнтів жодного разу не сплатили за послугу розподілу (доставки) газу.
За 5 місяців у Закарпатті виявили 115 крадіжок газу на суму 960 тисяч гривень
Впродовж 5 місяців 2020 року спеціалісти АТ "Закарпатгаз" виявили 115 випадків несанкціонованого відбору природного газу.
100 млн грн становлять збитки "Закарпатгазу" за І квартал
За перші три місяці 2020 року АТ "Закарпатгаз" поніс збитки на суму 100 млн грн. До такого результату привів збитковий тариф на доставку газу, затверджений НКРЕКП для компанії на перше півріччя — він покриває лише 73% собівартості послуги.
Клієнти Закарпатгазу сплатили 52% наданих послуг з доставки газу
Незважаючи на карантин, газорозподільна мережа Закарпаття не залишається без обслуговування. Втім, клієнти Закрпатгазу оплатили трохи більше половини від наданих послуг з доставки газу.
У поточному році закарпатцям замінятимуть лічильники за рахунок Закарпатгазу
У 2020 році в Закарпатті планують повірити 23 тисячі лічильників. За перші 2 місяці підприємство виконало понад 15% від річного плану з повірки лічильників.
Закарпатці, що здійснювали крадіжки газу, у 2019 році відшкодували збитки у 6,2 млн грн
У 2019 році спеціалістами АТ "Закарпатгаз" виявлено майже 1200 випадків несанкціонованого відбору природного газу на Закарпатті. Це на 76 випадків більше, аніж у 2018 році. Загалом порушники сплатили суму у розмірі 6,2 млн грн.
За спожитий у січні газ закарпатцям надійде два окремі рахунки
Починаючи з січня, закарпатці сплачуватимуть за газ двома окремими рахунками. Один з них надходитиме від постачальника газу і стосуватиметься оплати за фактично спожитий газ, а другий – від оператора ГРМ (АТ "Закарпатгаз") за послугу розподілу (доставки) газу.
За 10 місяців АТ "Закарпатгаз" передав до суду 107 справ на 6,5 млн грн
З початку року компанія "Закарпатгаз" доправила до суду 107 справ щодо відшкодування вартості необлікованого або донарахованого об’єму природного газу. Загальна сума позовів становить 6,5 млн грн, що на 4 млн грн перевищує минулорічну за аналогічний період.
АТ "Закарпатгаз" очікує цього року збитки у розмірі 459 млн грн
За підсумками 2018 року АТ "Закарпатгаз" зафіксував 329 млн грн збитків. У поточному, 2019 році, очікується збільшення суми збитків до 459 млн грн. Причина такого стану справ – низький тариф на розподіл газу.
Майже 80 тисяч клієнтів АТ "Закарпатгаз" користуються сервісом "Особистий кабінет"
Майже 80 тисяч закарпатців зареєструвалися в "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua станом на початок жовтня 2019 року. Порівняно із 2015 роком, коли сервіс було запроваджено, кількість реєстрацій зросла у 17 разів.
850 підприємств Закарпаття вже облаштували прилади обліку засобами дистанціної передачі даних
850 підприємств Закарпатської області облаштували комерційні вузли обліку засобами дистанційної передачі даних.
Кількість аварійних викликів газовиків на Закарпатті зросла на 8%
Фахівці аварійно-диспетчерської служби АТ "Закарпатгаз" відпрацювали 1300 аварійних викликів з початку року. Порівняно із аналогічним періодом 2018 року їх кількість збільшилася на 100.
Впродовж 2019 року закарпатці більш ніж на 18% зменшили заборгованість за газ
Закарпатці заборгували за спожитий станом на липень поточного року газ майже 995 мільйонів гривень.
На Закарпатті з початку року зафіксовано крадіжок газу на понад 5 млн грн
За 5 місяців поточного року спеціалістами АТ "Закарпатгаз" виявлено 270 випадків несанкціонованого відбору природного газу на Закарпатті.
Підпишіться на наші повідомлення!