АТ "Криворіжгаз"

Заборгованість споживачів перед АТ "Криворіжгаз" досягла майже 13 млн. грн.
Станом на 1 липня борги клієнтів за послуги з розподілу газу перед АТ "Криворiжгаз" становлять 12,9 млн. грн. Це вдвічі перевищує заборгованість компанії перед Оператором ГТС.
АТ "Криворіжгаз" проводить підготовку газових мереж до осінньо-зимового сезону
В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду співробітники АТ "Криворіжгаз" провели комплексне приладове обстеження 1 422 км газових мереж. Передбачені тарифом інвестиції покривають лише половину потреб мереж.
400 грн на 1 кілометр газопроводів передбачено на роботи з безпеки мереж в тарифі для "Криворіжгазу"
Фінансування робіт з безпеки мереж залишається на рівні, менше необхідного. При відсутності інвестицій до кінця року в Кривому Розі і Криворізькому районі повністю зношених виявиться 1134 км газопроводів і 376 газорегуляторних пунктів, в тому числі шафового типу.
У 2019 "Криворіжгаз" приєднав до газових мереж 34 нових об'єкти
У 2019 АТ "Криворіжгаз" здійснило 34 приєднання нових об'єктів до системи газопостачання, в тому числі 23 домоволодіння і 11 комунально-побутових об'єктів.
З початку 2020 року збитки АТ "Криворіжгаз" склали 29 млн гривень
За чотири місяці 2020 року збитки компанії "Криворіжгаз" склали 29 млн гривень. Такий результат пояснюється тим, що тарифи на доставку газу, затверджені НКРЕКП для "Криворіжгазу" на перше півріччя поточного року, покривають лише 79% собівартості послуги. Вирівнювання тарифу до економічно обґрунтованого рівня з 1 липня дозволить до кінця року вивести компанію максимально близько до точки беззбитковості.
Рівень розрахунків за доставку газу в березні в Кривому Розі зменшився на 14%
З початком карантину в Кривому Розі та Криворізькому районі на 14% впав рівень розрахунків за послуги газопостачання.
Регулятор встановив мінімальну плату: для кого вона діятиме
Регулятор затвердив мінімальний розмір плати за доставку. Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом.
АТ "Криворіжгаз" продовжуватиме діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості
Нові тарифи на доставку газу дозволять АТ "Криворіжгаз" збільшити середню зарплату на підприємстві на  12%. Але рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середні зарплати в промисловості по області. АТ "Криворіжгаз" продовжуватиме конструктивний діалог з НКРЕКП, щоб газовики мали достойну оплату праці.
Новий тариф на доставку газу для АТ "Криворіжгаз" збитковий
Регулятор вперше за останні п'ять років зрушила питання необґрунтованих тарифів для операторів ГРМ з мертвої точки. Через замороження тарифу АТ "Криворіжгаз" з 2015 року компанія зазнала збитків у розмірі 380,7 млн ​​грн.
Більше 85 тисяч споживачів в Кривому Розі для вирішення газових питань використовують онлайн-сервіс 104.ua
Уже понад чотири роки споживачі газу в Кривому Розі мають можливість своєчасно передавати показання газового лічильника і отримувати онлайн консультації через Особистий кабінет на сайті 104.ua. За цей час переваги і зручності сервісу оцінили понад 85 тисяч споживачів.
В Кривому Розі 17 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон
Станом на 17 вересня в Кривому Розі нараховується 17 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників  природного газу.
На газопроводах в Кривому Розі виявлено в 5,5 раз більше витоків газу
Впродовж 6 місяців 2019 року фахівці "Криворіжгазу" провели обстеження 1716 км газопроводів.
"Криворіжгаз" відкрив четвертий сучасний Центр обслуговування клієнтів
У липні офіційно відкрито четвертий у Кривому Розі сучасний Центр обслуговування клієнтів за адресою: вулиця Ракітіна, 11. Комфортні умови, сучасні технології, якісне обслуговування та доступність – це пріоритетні завдання, які виконало АТ "Криворіжгаз" для задоволення потреб клієнтів.
Підпишіться на наші повідомлення!