АТ "Криворіжгаз"

АТ "Криворіжгаз" інвестувало за три роки у газові мережі 21 млн грн
Інвестицій у розмірі 20,99 млн грн. "Криворіжгаз" направив на реконструкцію і модернізацію мереж та капітальний ремонт обладнання на газорозподільних пунктах у 2018 - 2020 роках.
З початку 2021 року "Криворіжгаз" зафіксував 137 випадків незаконного використання газу
За п’ять місяців 2021 року АТ "Криворіжгаз" виявило 137  випадків несанкціонованого використання газу. З них 46 шляхом врізки у систему газопостачання. За спожитий, але неоплачений газ порушники повинні сплатити понад 1,55 млн. гривень донарахованих збитків.
"Криворіжгаз" інвестує у модернізацію газорозподільної мережі 11 млн. грн.
У 2021 році обсяг інвестицій АТ "Криворіжгаз" у газові мережі складе 10,57 млн. гривень. Кошти підуть на реконструкцію і модернізацію газових мереж, а також капітальний ремонт обладнання газорозподільних пунктів.
У 2020 році АТ "Криворіжгаз" зафіксувало понад 1700 випадків незаконного використання газу
Протягом 2020 року АТ "Криворіжгаз" зафіксувало 1760 випадків несанкціонованого використання газу.
Майже 100 тис споживачів у Кривому Розі для вирішення газових питань використовують онлайн-сервіс 104.ua
Вже понад 6 років споживачі газу у Кривому Розі і Криворізькому районі мають можливість своєчасно передавати показання газового лічильника і отримувати онлайн консультації через "особистий кабінет" на сайті 104.ua. За цей час переваги і зручності сервісу вже оцінили 98,9 тис споживачів, створивши свій аккаунт, всього за кілька хвилин.
Тарифні збитки АТ "Криворіжгаз" за 2020 рік склали понад 73 млн грн
Різке зростання цін на газ, який АТ "Криворіжгаз" купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.
Майже 93 тис споживачів у Кривому Розі для вирішення газових питань використовують онлайн-сервіс 104.ua
Вже багато років споживачі газу у Кривому Розі  та Криворізькому районі мають можливість своєчасно передавати показання газового лічильника і отримувати онлайн консультації через "Особистий кабінет" на сайті 104.ua. За цей час переваги і зручності сервісу відчули майже 93 тис споживачів, створивши свій акаунт, всього за декілька хвилин.
З початку 2020 року "Криворіжгаз" приєднав до газових мереж 25 нових об'єктів
За 10 місяців 2020 року АТ "Криворіжгаз" здійснило 25 приєднань до системи газопостачання нових об'єктів.
АТ "Криворіжгаз" на підготовку до опалювального сезону виділив майже 4 млн гривень
"Криворіжгаз" закінчує підготовку до опалювального сезону.
Заборгованість споживачів перед АТ "Криворіжгаз" досягла майже 13 млн. грн.
Станом на 1 липня борги клієнтів за послуги з розподілу газу перед АТ "Криворiжгаз" становлять 12,9 млн. грн. Це вдвічі перевищує заборгованість компанії перед Оператором ГТС.
АТ "Криворіжгаз" проводить підготовку газових мереж до осінньо-зимового сезону
В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду співробітники АТ "Криворіжгаз" провели комплексне приладове обстеження 1 422 км газових мереж. Передбачені тарифом інвестиції покривають лише половину потреб мереж.
400 грн на 1 кілометр газопроводів передбачено на роботи з безпеки мереж в тарифі для "Криворіжгазу"
Фінансування робіт з безпеки мереж залишається на рівні, менше необхідного. При відсутності інвестицій до кінця року в Кривому Розі і Криворізькому районі повністю зношених виявиться 1134 км газопроводів і 376 газорегуляторних пунктів, в тому числі шафового типу.
У 2019 "Криворіжгаз" приєднав до газових мереж 34 нових об'єкти
У 2019 АТ "Криворіжгаз" здійснило 34 приєднання нових об'єктів до системи газопостачання, в тому числі 23 домоволодіння і 11 комунально-побутових об'єктів.
З початку 2020 року збитки АТ "Криворіжгаз" склали 29 млн гривень
За чотири місяці 2020 року збитки компанії "Криворіжгаз" склали 29 млн гривень. Такий результат пояснюється тим, що тарифи на доставку газу, затверджені НКРЕКП для "Криворіжгазу" на перше півріччя поточного року, покривають лише 79% собівартості послуги. Вирівнювання тарифу до економічно обґрунтованого рівня з 1 липня дозволить до кінця року вивести компанію максимально близько до точки беззбитковості.
Рівень розрахунків за доставку газу в березні в Кривому Розі зменшився на 14%
З початком карантину в Кривому Розі та Криворізькому районі на 14% впав рівень розрахунків за послуги газопостачання.
Підпишіться на наші повідомлення!