АТ "Сумигаз"

На Сумщині житель смт Степанівка самовільно зробив врізку в газову мережу, в обхід лічильника
"Сумигаз" застерігає: самовільне втручання в газову систему завдає збитків та призводить до аварійних ситуацій.
Сумигаз: чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото
Показання газового лічильника у чат-боті 7104ua у Viber можна підтвердити фотографією. Після ручного введення показань чат-бот пропонує споживачеві додати фото лічильника. Його можна завантажити з галереї телефону.
Лише 63% домоволодінь Сумщини розрахувались за доставку газу
Від початку карантину критично знизився рівень розрахунків за послуги доставки газу. При цьому, у рази зросла важливість безвідмовної роботи всієї інфраструктури населених пунктів. Поки більшість залишаються вдома, аварійно-диспетчерська служба "104", ремонтні бригади та інші підрозділи АТ "Сумигаз" продовжують працювати у надзвичайному режимі. Дистанційно працюють Центри обслуговування клієнтів та інші служби підприємства по всій області.
"Сумигаз" розробив для споживачів газу експрес-реєстрацію особистих кабінетів на сайті 104.ua
Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому у ці складні для всіх нас часи, у АТ "Сумигаз" екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua. Тепер щоб скористатися сервісами, достатньо дзвінка до контакт-центру за номером телефону 067 00 03 104 і Особистий кабінет споживача газу буде створений автоматично.
"Сумигаз" продовжує діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості
Нові тарифи на доставку газу дозволять АТ "Сумигаз" збільшити середню зарплату на підприємстві на 2,6%. Але рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середній по промисловості Сумщини. Тому "Сумигаз" продовжує конструктивний діалог з регулятором, щоб газовики мали достойну оплату праці.
На Сумщині споживачі з автономним опаленням сплатять за доставку газу менше
У першому кварталі 2020 року домогосподарства Сумської області скоротять витрати за розподіл газу порівняно із опалювальним періодом минулого року. Оскільки щомісячний платіж за доставку газу тепер є рівномірним впродовж року.
Споживачі природного газу Сумщини отримають окремо рахунок за доставку газу
З січня рішенням НКРЕКП з рахунку за газ вилучена плата за його доставку. Тому всі споживачі отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку.
Для АТ "Сумигаз" вперше за останні 5 років переглянули тариф на розподіл газу
З 1 січня 2020 року новий тариф на послу з розподілу природного газу для споживачів Сумщини складе 0,76 грн. Незважаючи на збиковість тарифу, рішення НКРЕКП про його підвищення – прогрес.
Аварійно-диспетчерська служба "Сумигаз" відреагувала на 40 тисяч викликів
Від початку року аварійно-диспетчерська служба АТ "Сумигаз" виконала 40 тис. заявок. Більшість викликів пов’язані з витоком газу на внутрішньобудинкових газорозподільних мережах.
У 2019 році фахівці АТ "Сумигаз" проведуть діагностику майже 3 тис. км газопроводів
Своєчасне виявлення пошкоджень і ремонт газових мереж дозволяє уникнути аварійних ситуацій, і забезпечити безперебійний розподіл природного газу споживачам Сумщини. З початку року діагностовано 643 км газопроводів, на яких виявлено 261 пошкодження і 1,2 тис. витоків газу.
Підпишіться на наші повідомлення!