АТ "Миколаївгаз"

З початку року збитки АТ "Миколаївгаз" вже склали 91 млн гривень
За перші чотири місяці 2020 року збитки компанії "Миколаївгаз" склали 91 млн гривень. Даний результат пояснюється тим, що в першому півріччі поточного року затверджені НКРЕКП тарифи на доставку газу покривають лише 70% собівартості послуги.
Споживачі газу Миколаївщини розрахувались за доставку газу на 70%
З початком карантину в Миколаївській області рівень розрахунків за послуги з доставки газу знизився і наразі складає 70%.
Обсяги протранспортованого газу споживачам Миколаївської області в 2019 році скоротились на 18%
У 2019 році АТ "Миколаївгаз" протранспортувало споживачам області 380,2 млн. куб. м газу, що на 18% менше, ніж в попередньому. Споживання газу зменшили всі категорії споживачів.
Новий тариф на доставку газу для АТ "Миколаївгаз" залишається збитковим
Вперше за останні п’ять років регултор переглянув тариф для АТ "Миколаївгаз". Але, не зважаючи на те, що питання необґрунтованих тарифів розподілу для Операторів ГРМ нарешті зрушило з мертвої точки, його розмір все одно залишається збитковим.
З початку 2019 року аварійно-диспетчерська служба "Миколаївгазу" опрацювала понад 8 тис. заявок
Цього року аварійно-диспетчерська служба АТ "Миколаївгаз" локалізувала близько 3,5 тис. небезпечних ситуацій в будинках споживачів. 85% випадків були пов'язані з витоками газу.
В Миколаївській області 33 виробника тепла досі не мають постачальника газу на опалювальний сезон
В Миколаївській області нараховується 47 виробників тепла. Станом на 09 вересня 33 з них досі не включені до реєстру жодного з постачальників природного газу.
За перше півріччя Миколаївщина скоротила споживання газу на 18%
За підсумками I півріччя 2019 року споживання природного газу в Миколаївській області зменшилася на 18% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року і склало 230,5 млн куб. м.
АТ "Миколаївгаз" виявило чергову крадіжку газу
За шість місяців цього року було виконано контрольно-приладове обстеження майже 4 тис. газових мереж області.
Засоби дистанційної передачі даних встановлені у 7% підприємств Миколаївщини
Лише 7% непобутових споживачів області вже облаштували свої вузли обліку засобами дистанційної передачі даних. Така вимога міститься в Кодексі газорозподільних систем з метою максимально точного контролю за обсягами споживання газу.
Підпишіться на наші повідомлення!