АТ "Миколаївгаз"

У 2020 році до 104.ua Клієнтського простору Миколаївщини звернулося 21,4 тисяч клієнтів
У 2020 році найбільше звернень клієнтів до 104.ua Клієнтського простору стосувалося питань особових рахунків та газифікації.
У 2020 році "Миколаївгаз" уклав 145 договорів на приєднання до газових мереж
У минулому році Клієнтськими просторами 104.ua прийнято 360 заяв на приєднання до газорозподільної мережі з подальшою видачею технічних умов, 600 заяв на реконструкцію і 390 - на підготовку і видачу проектної документації.
У 2020 році "Миколаївгаз" обстежив майже 9 тисяч км газопроводів
За минулий рік АТ "Миколаївгаз" провело комплексне приладове обстеження в цілому більше 8,9 тис. км газопроводів. Фахівці виявили понад 2 тис. пошкоджень ізоляції та усунули 94 підземних витоки природного газу.
Понад 130 справ щодо стягнення боргу за доставку газу "Миколаївгаз" передав до суду
В жовтні 2020 року 33 тис. споживачів, які мають заборгованість за розподіл газу, отримали від "Миколаївгазу" досудові попередження. Сума їх заборгованості складала близько 13,5 млн гривень.
Клієнти "Миколаївгазу" можуть скористатись оновленою онлайн-платформою 104.ua
16 листопада 2020 року на сайті 104.ua запрацювала нова багатофункціональна платформа для споживачів газу.
Загальна заборгованість за доставку газу перед АТ "Миколаївгаз" перевищила 100 млн гривень
Проблема заборгованості за доставку газу наразі продовжує залишатись найактуальнішою для "Миколаївгазу".
Заборгованість клієнтів "Миколаївгазу" становить майже 120 млн. гривень
Борги споживачів газу за послуги з його доставки перед АТ "Миколаївгаз" досягли 119,8 млн грн. В той же час борг компанії перед Оператором ГТС втричі менше неплатежів споживачів.
Споживачі, які відмовляються від безкоштовних лічильників, у наступному році можуть залишитись без газу
Станом на кінець липня 2020 року близько 7 тис. побутових споживачів газу Миколаївської області споживають природний газ за нормами. "Миколаївгаз" нагадує таким споживачам, що з 1 січня 2021 року компанія не матиме права доставляти газ таким споживачам.
Всього 148 гривень передбачено тарифом "Миколаївгазу" на безпеку 1 км газопроводу
У Миколаївській області 35% газопроводів побудовані 30 і більше років тому. Рівень зносу газорозподільних мереж області вже досяг 35%. Більше 50% ШРП і ГРП знаходяться в експлуатації більше 20 років, коли середній термін експлуатації згідно паспорту заводу виробника становить 10-15 років.
З початку року АТ "Миколаївгаз" газифікувало понад сотню помешкань
З початку року відділом капітального будівництва АТ "Миколаївгаз" було газифіковано понад 100 помешкань миколаївців. В тому числі мікрорайон Леваневців, який активно розбудовується.  
З початку року збитки АТ "Миколаївгаз" вже склали 91 млн гривень
За перші чотири місяці 2020 року збитки компанії "Миколаївгаз" склали 91 млн гривень. Даний результат пояснюється тим, що в першому півріччі поточного року затверджені НКРЕКП тарифи на доставку газу покривають лише 70% собівартості послуги.
Споживачі газу Миколаївщини розрахувались за доставку газу на 70%
З початком карантину в Миколаївській області рівень розрахунків за послуги з доставки газу знизився і наразі складає 70%.
Регулятор встановив мінімальну плату за доставку газу: для кого вона діятиме?
Держрегулятор затвердив мінімальний розмір плати за доставку газу.
Обсяги протранспортованого газу споживачам Миколаївської області в 2019 році скоротились на 18%
У 2019 році АТ "Миколаївгаз" протранспортувало споживачам області 380,2 млн. куб. м газу, що на 18% менше, ніж в попередньому. Споживання газу зменшили всі категорії споживачів.
Новий тариф на доставку газу для АТ "Миколаївгаз" залишається збитковим
Вперше за останні п’ять років регултор переглянув тариф для АТ "Миколаївгаз". Але, не зважаючи на те, що питання необґрунтованих тарифів розподілу для Операторів ГРМ нарешті зрушило з мертвої точки, його розмір все одно залишається збитковим.
Підпишіться на наші повідомлення!