АТ "Миколаївгаз"

"Миколаївгаз": укладення договору на технічне обслуговування мереж – гарантія безпечного газопостачання
Протягом 2021 року до аварійно-диспетчерської служби АТ "Миколаївгаз" надійшло понад 8,2 тисяч дзвінків. 90% викликів на номер 104 пов’язані з запахом газу у приміщеннях – будинках, квартирах, під’їздах.
65% клієнтів "Миколаївгазу" боргують за розподіл газу
Станом на 10 грудня 2021 року лише 35% клієнтів АТ "Миколаївгаз" вчасно оплатили за послугу з розподілу газу. На початок грудня загальна сума боргу побутових споживачів перед АТ "Миколаївгаз" складає 53 млн гривень.
"Миколаївгаз": з початку року виявлено 17 крадіжок газу
За десять місяців 2021 року АТ "Миколаївгаз" зафіксувало 17 випадків несанкціонованого використання газу побутовими споживачами шляхом самовільної врізки до систем газопостачання.
"Миколаївгаз": газова система області до нового опалювального сезону готова
АТ "Миколаївгаз" завершив підготовку до опалювального сезону. Для безперебійної доставки газу під час осінньо-зимового періоду, газовики провели модернізацію та редизайн мереж, здійснили заміну і ремонт газового обладнання.
Менше половини миколаївців вчасно оплачують за доставку газу
Майже 160 тис. споживачів газу Миколаївщини своєчасно оплачують за послугу з розподілу газу. У порівнянні з минулим роком кількість боржників збільшилася на 6,5%. Натомість близько 190 тис. споживачів ще мають борги перед АТ "Миколаївгаз". 
Борг теплопостачальних підприємств перед АТ "Миколаївгаз" складає 57,5 млн гривень
Виробники тепла для потреб населення продовжують нарощувати свою заборгованість за послуги розподілу природного газу. Станом на 01 серпня 2021 року сума боргів теплопостачальних підприємств Миколаєва перед АТ "Миколаївгаз" склала 57,5 млн гривень. Така ситуація порушує фінансову стабільність роботи газорозподільного підприємства та стан розрахунків між учасниками ринку.
За три роки АТ "Миколаївгаз" інвестувало в газові мережі області понад 68 млн гривень
Впродовж 2018-2020 років, компанія "Миколаївгаз" інвестувала в газорозподільні мережі Миколаївщини 68,6 млн гривень. Проте для редизайну системи розподілу газу регіону цих коштів недостатньо.
АТ "Миколаївгаз" пропонує своїм клієнтам здійснити технічне обслуговування мереж всього за 300 гривень
Статистика вказує - причиною більше половини викликів на номер 104 є витоки газу на внутрішніх мережах. З початку року на номер аварійної газової служби 104 надійшло понад 3,5 тисяч дзвінків. Більше половини з них пов’язані з витоками газу на внутрішньобудинкових мережах.
"Миколаївгаз": 140 тисяч клієнтів користуються особистим кабінетом
З 2015 року 138,5 тисяч миколаївців створили Особистий кабінет на сайті 104.ua.
"Миколаївгаз" здійснив півсотні реконструкцій з початку року
З початку 2021 року послугу реконструкції у АТ "Миколаївгаз" замовили 98 споживачів газу. Клієнти звертаються за заміною або перенесенням газових приладів, встановленням додаткового газоспоживаючого обладнання, а також установкою лічильників.
У 2020 році до 104.ua Клієнтського простору Миколаївщини звернулося 21,4 тисяч клієнтів
У 2020 році найбільше звернень клієнтів до 104.ua Клієнтського простору стосувалося питань особових рахунків та газифікації.
У 2020 році "Миколаївгаз" уклав 145 договорів на приєднання до газових мереж
У минулому році Клієнтськими просторами 104.ua прийнято 360 заяв на приєднання до газорозподільної мережі з подальшою видачею технічних умов, 600 заяв на реконструкцію і 390 - на підготовку і видачу проектної документації.
У 2020 році "Миколаївгаз" обстежив майже 9 тисяч км газопроводів
За минулий рік АТ "Миколаївгаз" провело комплексне приладове обстеження в цілому більше 8,9 тис. км газопроводів. Фахівці виявили понад 2 тис. пошкоджень ізоляції та усунули 94 підземних витоки природного газу.
Понад 130 справ щодо стягнення боргу за доставку газу "Миколаївгаз" передав до суду
В жовтні 2020 року 33 тис. споживачів, які мають заборгованість за розподіл газу, отримали від "Миколаївгазу" досудові попередження. Сума їх заборгованості складала близько 13,5 млн гривень.
Клієнти "Миколаївгазу" можуть скористатись оновленою онлайн-платформою 104.ua
16 листопада 2020 року на сайті 104.ua запрацювала нова багатофункціональна платформа для споживачів газу.