Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Tesla у березні збільшила на 35% продажі своїх електромобілів китайського виробництва

Вівторок, 4 квітня 2023, 18:09 -

Американський автовиробник Tesla продав 88 869 одиниць електромобілів китайського виробництва в березні - це на 35% більше, ніж рік тому,

Про це пише Reuters із посиланням на дані Китайської асоціації легкових автомобілів (CPCA).

Водночас цей показник на 19,4% більше, ніж у лютому, коли американський виробник електромобілів поставив 74 402 електромобіля Model 3 і Model Y китайського виробництва.

Для порівняння, минулого місяця китайська BYD продала 206 089 одиниць електромобілів і гібридів серій Dynasty і Ocean, що на 97,5% більше, ніж рік тому, свідчать дані CPCA.

Реклама:

"У всьому світі Tesla зафіксувала рекордні квартальні поставки автомобілів в період з січня по березень, але зростання продажів в квартальному вимірі було скромним, незважаючи на зниження цін, оскільки зростаюча конкуренція і похмурі економічні перспективи вплинули на них.

Роздрібні продажі Tesla в Китаї готові показати найкращий квартал за перші три місяці, як показали дані China Merchants Bank International (CMBI), що склали 122 801 одиницю станом на 26 березня, що становить 13% продажів нових енергетичних автомобілів в Китаї, які включають як чисто електричні, так і гібридні автомобілі", - пише Reuters.

Економічна правда

Реклама:
Реклама:
Слухайте подкаст "Хроніки економіки" на зручній платформі: