Туреччина планує запустити виробництво п'яти моделей авто

Вівторок, 12 червня 2018, 09:26

Міністр науки, промисловості і технологій Туреччини Фарук Озлю повідомив, що проект створення вітчизняного автомобіля в довгостроковій перспективі принесе країні доходи на рівні 50 млрд євро.

Про це пише агентство Anadolu.

"Цей проект безпосередньо сприяє працевлаштуванню 4 тисяч фахівців, а в його рамках в цілому буде відкрито до 20 тисяч робочих місць", - повідомив Озлю.

Міністр зазначив, що основні параметри проекту визначені, а на його реалізацію буде спочатку виділено 3,2 млрд євро.

"Виробничі потужності будуть розраховані на випуск 200 тисяч автомобілів. Планується випуск п'яти моделей автомобілів. Йдеться про електромобілі, як і планувалося з самого початку", - сказав він.

Коментуючи проект створення вітчизняного автомобіля, Озлю повідомив, що машина буде розрахована на громадян із середнім і високим доходами.

"Це буде не машина класу "люкс". Розраховуємо випускати автомобілі класу С і В. Автомобіль буде вище за якістю зарубіжних аналогів і дешевше їх як мінімум на п'ять відсотків", - сказав міністр.

Раніше у Туреччині було створено компанію з виробництва першого вітчизняного авто Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret AŞ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!