Sony представила нового робота-собаку Aibo

Середа, 1 листопада 2017, 16:35

Sony припинила виробництво роботів-собак Aibo в 2006 році, проте через 11 років вирішила відродити легендарну серію.

Про це повідомляє Популярна Механіка.

Вчора компанія представила нову модель, що одержала оригінальну назву Aibo (номер моделі - ERS-1000).

Новий робот-собака використовує мініатюрні актуатори, що дозволяють "тілу" пристроя рухатися уздовж 22 осей; на місці очей - два OLED-дисплея, що відображають різні емоції. На одній зарядці Aibo зможе пропрацювати близько двох годин; при цьому заряджається пристрій за три години.

Sony відзначає, що поведінка нового Aibo адаптивна; робот-собака може вчитися розуміти своїх власників, встановлювати з ними емоційний зв'язок. Він використовує технологію глибокого навчання для аналізу звуків і зображень, що проходять через ряд датчиків.

Разом з новою моделлю з'явилося і мобільний додаток My Aibo, за допомогою якого користувач може отримати доступ до налаштувань пристрою, а також, наприклад, подивитися фотографії, зроблені камерою робота.

Повідомляється, що новий Aibo вимагатиме підписки, вартість якої складе приблизно 26 доларів на місяць; вона буде надавати доступ до Wi-Fi і LTE, хмарних сервісів і функцій мобільного додатка.

В Японії вже відкрито передзамовлення на нового Aibo; поставки повинні розпочатися 11 січня 2018 року. Поки у компанії немає планів по випуску пристрою в інших країнах.

Ціна на робота-собаку від Sony становитиме приблизно 1 700 доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!