"Штаб блокади" заявляє, що Гройсман озвучив їм дві пропозиції

Вівторок, 21 лютого 2017, 10:14

Учасники блокади Донбасу заявляють, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував їм компромісний варіант, над яким вони подумають, але блокада триває.  

Про це інформує "Штаб блокади торгівлі з окупантами" у Facebook вранці 21 лютого.

Отримати коментар у прес-службі прем’єра поки не вдалося, повідомлень про результат переговорів на сайті Кабміну також немає.

"Отримавши офіційне запрошення на перемовини від прем'єр-міністра країни, Штаб блокади торгівлі з окупантами виступив з пропозицією: 1. Негайного звільнення полонених; 2. Прийняття закону про окуповані території, який законодавчо забороняє торгівлю на крові", – йдеться у повідомленні "штабу блокади".

 

Натомість Гройсман нібито запропонував по-перше, щоб представники штабу увійшли до комісії з "обміну полоненими".

"Кабінет міністрів скасовує дозволи, видані СБУ на переміщення товарів, і видає постанову, що регулює переміщення вантажів у відповідності з законом про боротьбу з тероризмом", – озвучили у "штабі" другу пропозицію прем’єра.

"Впливати на більшість БПП і НФ у парламенті прем'єр, за його словами не може, тому прийняття закону від нього не залежить", – уточнили там.

Штаб пообіцяв розглянути дані пропозиції і після консультацій з експертами та членами штабу дати відповідь.

"У будь-якому випадку, блокада не припиняється ні на хвилину, а подальші перемовини мають бути максимально публічними і відкритими для народу", – заявляють учасники блокади.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!