Приватбанк поки не збільшуватиме комісію при сплаті комуналки

Четвер, 29 грудня 2016, 10:48

Приватбанк поки не буде підвищувати комісію за сплату комунальних платежі та інших послуг.

Про це "Укрінформу" повідомили в прес-службі банку.

"Найближчим часом правління Приватбанку не планує переглядати вартість платежів, щоб забезпечити можливість користуватися сучасними послугами банку максимальній кількості українців, у тому числі й соціально незахищеним верствам населення", - йдеться у повідомленні.

Приватбанк також обіцяє зберегти нульові тарифи на комунальні платежі для власників пенсійних карток. Без комісій приймаються й платежі на адресу постачальників комунальних послуг, які мають прямі договори з банком.

Крім того, з 1 січня 2017 року Приватбанк буде без додаткових комісій приймати платежі від тих, у кого немає рахунку або пластикової картки банку.

"Завдяки нашим передовим технологіям, широкій мережі терміналів самообслуговування, зручному електронному банку, собівартість транзакції в Приватбанку нижча, ніж в інших банків. Ми можемо собі дозволити працювати ефективно, не підвищуючи тарифів на платежі, багато з яких завжди були в першу чергу "соціальними", - зазначив керівник роздрібного бізнесу банку Олексій Шабан.

Нагадаємо, нині в разі оплати комунальних платежів у касах банку тарифи на такий платіж становлять від 1% від суми (за воду, електроенергію та тепло) до 3 гривень (за газ та інші комунальні послуги).

У разі оплати комуналки через термінал самообслуговування тариф банку становитиме 2 гривні на всі види платежів, а в Приват24 на комунальні платежі діє єдиний тариф у розмірі 1 грн.

21 грудня Приватбанк офіційно перейшов у державну власність.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"