Ryanair планує знизити ціни на тлі "тарифної війни" в Європі

Вівторок, 24 травня 2016, 09:10

Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair планує різко знизити тарифи в найближчі місяці, щоб збільшити частку на все більш конкурентному європейському ринку коротких перевезень.

Про це пише Рейтер.

Найбільший в Європі за кількістю пасажирів авіаперевізник відзвітував в понеділок про 43% зростання річного чистого прибутку до 1,24 млрд євро (1,39 млрд доларів), що відповідає прогнозам аналітиків.

Зростання прибутку сповільниться на 13% на рік, що завершується в березні 2017 року, при зниженні тарифів в середньому на 7% за рік і скороченні на 10-12% в зимові місяці, сказав глава компанії Майкл О'Лірі.

"Якщо в Європі і є тарифна війна, Ryanair в ній переможе", - сказав він.

Зниження тарифів дозволить Ryanair збільшити кількість пасажирів на 9% до 116 мільйонів, зміцнивши лідерство в Європі за цим показником.

Ryanair назвала "обережним" прогноз зростання прибутку до 1,38-1,43 мільярда євро за поточний фінансовий рік. Це нижче усередненого прогнозу понад 10 аналітиків, опитаних компанією, в 1,47 мільярда євро.

Середні тарифи впали на 7% за три місяці, що завершилися 13 березня, в той час як компанія прогнозувала 6% зниження.

Конкуренти авіаперевізника, включаючи власника British Airways IAG, Lufthansa і Air France-KLM, нещодавно попередили про зростання активності в секторі і впливі на туризм атак бойовиків в Парижі і Брюсселі.

Ryanair випередила своїх конкурентів в минулому році, завоювавши частку ринку завдяки поліпшенню клієнтського обслуговування.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"