Банк "Союз" в суді скасував ліквідацію НБУ

Вівторок, 26 квітня 2016, 17:41

26 квітня  банк "Союз" в апеляційній інстанції скасував рішення НБУ про відкликання ліцензії та початку його ліквідації.

Про це повідомили FinClub в Нацбанку.

"Постановою від 26 квітня 2016 року апеляційні скарги Нацбанку України та Фонду гарантування вкладів фізосіб залишені без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду Києва від 28 березня у даній справі - без змін", - повідомив регулятор.

В НБУ обіцяють, що після отримання постанови та вивчення мотивів прийняття такого рішення Національний банк підготує касаційну скаргу.

Як відомо, 29 березня окружний адміністративний суд Києва визнав ліквідацію банку "Союз" незаконною.

Нагадаємо, Фонд гарантування призначив ліквідатором банку Андрія Федорченка, але він так і не потрапив в офіс "Союзу".

"Працівники приватної охоронної фірми створюють перепони для доступу в приміщення банку, розташованого в Києві на вул. Суворова, 4. Колишні посадовці банку почали чинити опір, закрили двері будівлі і відмовилися допускати ліквідатора", - заявили у Фонді.

Як відомо, 16 березня Національний банк ухвалив рішення провідкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку "Союз" за вчинене систематичне порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу.

Раніше Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною і скасував постанову правління Національного банку "Про віднесення ПАТ "Укрінбанк" до категорії неплатоспроможних".

Крім того, Вищий адміністративний суд України підтвердив ухвалу Донецького апеляційного суду про протиправність віднесення НБУ банку "Капітал" до категорії неплатоспроможних.

До цього Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною бездіяльність регулятора щодо "Укргазпромбанку", який був визнаний неплатоспроможним в 2015 році, а зараз ліквідовується.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!