"Нафтогаз" пропонує "Укрнафті" допомогу у стягненні дебіторської заборгованості

Середа, 20 січня 2016, 16:56

НАК "Нафтогаз України" пропонує ПАТ "Укрнафта" допомогу у стягненні дебіторської заборгованості з метою забезпечення подальших розрахунків з державним бюджетом.

Про це йдеться у листі "Нафтогазу" до голови "Укрнафти" Марка Роллінса, текст якого є у розпорядженні "Економічної правди".

У разі зацікавленості ПАТ "Укрнафта" в отриманні допомоги у стягненні дебіторської заборгованості, компанія повинна надати до НАК "Нафтогаз України" наступну інформацію:

1. Перелік дебіторів станом на 1 січня 2016 року, причини виникнення заборгованості.

2. Інформацію щодо вжитих "Укрнафтою" заходів необхідних для погашення дебіторської заборгованості з помісячною розбивкою та зазначенням відповідальних посадових осіб компанії за повернення заборгованості, а також матеріали службових перевірок, проведених за фактами виникнення податкової заборгованості та дебіторської заборгованості з серпня 2014 року по грудень 2015 року.

 
 

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Арсенія Яценюк доручив опрацювати питання фінансово-економічного оздоровлення ПАТ "Укрнафта" в частині погашення існуючої дебіторської заборгованості та забезпечення проведення розрахунків з бюджетом.

Як відомо, заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом станом на 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд гривень.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд гривень.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша українська нафтодобувна компанія. НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній "Приват" Ігоря Коломойського - близько 42% акцій.

Економічна правда

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!