Уряд починає реформи із децентралізації бюджету - Яресько

Вівторок, 16 грудня 2014, 19:14

У грудні уряд планує подати до Верховної Ради законопроекти, які передбачають реформи у бюджетній та податковій сферах.

Про це міністр фінансів України Наталія Яресько заявила у вівторок у Брюсселі, повідомляє "Укрінформ".

"Ми маємо за мету подати вже цього місяця до парламенту низку законопроектів, включаючи бюджетний кодекс, який передбачатиме децентралізацію та надаватиме місцевим органам влади більше повноважень, відповідальності та незалежності в отриманні доходів", - сказала Яресько.

Також, за її словами, уряд працює над впровадженням податкової реформи, відповідне законодавство щодо якої буде подано до Верховної Ради у грудні.

"По-перше, йдеться про спрощення податкової системи, скорочення кількості податків із 22 до 9-ти", - поінформувала міністр.

Вона також наголосила, що податкова реформа, що проходитиме разом із антикорупційною кампанією, спрямована на зменшення податкового тиску на громадян та малий бізнес.

Окрім цього, зазначила Яресько, уряд планує зменшити розмір єдиного соціального внеску, що має забезпечити вихід частини економіки із тіні.

"2015-й стане роком, коли ми будемо спроможні за підтримки міжнародних партнерів стабілізувати фіскальний і банківський сектори та повернутися до економічного зростання у 2016 році", - заявила міністр фінансів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"