Державіаслужба вводить спецрежим для польотів "Аерофлоту" і "Трансаеро"

Четвер, 14 серпня 2014, 19:25

Державна авіаційна служба України з 20:00 за київським часом запроваджує для деяких російських авіакомпаній спеціальний режим виконання транзитних польотів з Російської Федерації через повітряний простір України.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначається, це стосується безпосередньо авіаперевізників "Трансаеро" та "Аерофлот-російські авіалінії", які виконують транзитні польоти через Україну у сполученні між Росією та Болгарією, Ізраїлем, Туреччиною, Єгиптом та Грецією.

"Ці авіакомпанії можуть перетинати повітряний простір України лише за умови отримання відповідного дозволу від Державіаслужби України для кожного рейсу окремо", - йдеться у повідомленні.

"Заходи, що впроваджуються, дозволять забезпечити належний рівень авіаційної безпеки, упорядкувавши порядок транзиту через Україну тими авіакомпаніями, які нехтують правилами виконання міжнародних польотів у закритому повітряному просторі над територією Автономної Республіки Крим та на закритий аеродром Сімферополь", - повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, повітряний простір над зоною проведення АТО закрито повністю, закриті аеропорти Криму.

Безпеку транзитних перельотів над іншою територію України  повністю контролює "Украерорух".

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.