Країни-донори виступили за залучення приватних інвестицій в Україну

Вівторок, 8 липня 2014, 18:25

Учасники міжнародної зустрічі з координації зусиль щодо надання донорської допомоги Україні виступають за залучення приватних інвесторів для допомоги Києву.

Про це йдеться в прес-релізі, поширеному за підсумками донорської конференції в Брюсселі, передає "Інтерфакс-Україна".

"Донори визнали важливу роль, яку приватний сектор здатен зіграти в процесі стабілізації економічної ситуації і переходу до всебічного і стійкого економічного зростання", - йдеться в прес-релізі.

Учасники зустрічі зійшлися на думці про те, що "участь у процесі приватних інвесторів, у тому числі банків, може істотно розширити порядок денний наступної конференції донорів та інвесторів, яка має відбутися восени 2014 року".

Крім того, в ході зустрічі учасники розглянули ряд кроків з підготовки до наступної конференції, зокрема " заснування спеціального спільного підготовчого комітету".

Разом з тим, як наголошується в прес-релізі, проведена конференція була важлива з точки зору "можливості обміну думками та обговорення ключових короткострокових і середньострокових пріоритетів України, а також вироблення найбільш підходящих механізмів для координації зусиль донорів з підтримки процесу проведення реформ в Україні".

У конференції країн-донорів взяли участь представники інституцій ЄС, країн Євросоюзу, міжнародних організацій і ще ряду держав, які висловили бажання внести свій внесок в наданні сприяння Києву.

Крім того, в ній взяла участь і українська делегація, очолювана віце-прем'єром країни Володимиром Гройсманом.

На конференції головував член Єврокомісії з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!