Коломойський продає російську "дочку" Бінбанку

Середа, 2 квітня 2014, 20:26

"ПриватБанк" ухвалив рішення про продаж 100% акцій, що належали йому, ЗАТ МКБ "Москомприватбанк" російському БІНБАНК.

Про це повідомили в прес-службі банку, пише "УНІАН".

Незважаючи на безпрецедентний політичний тиск на "Москомприватбанк" з боку російської влади, які фактично заблокували роботу банку перевірками і безпідставним введенням тимчасової адміністрації, банк продовжував працювати і виконувати всі зобов'язання перед клієнтами.

Багато в чому це стало можливим завдяки розумінню клієнтами політичної мотивації дій Центрального банку РФ.

Українські власники банку зайняли принципову позицію, яка дозволила не тільки зберегти банк, але й залучити інвесторів на ринкових умовах.

Вартість російського активу Приватбанку визначена виходячи з ринкової оцінки і перевищує вартість капіталу банку, що свідчить про високу якість активів і привабливості для інвесторів російського бізнесу банківської групи "ПриватБанк".

"Ми виходимо зі складної ситуації з високо піднятою головою, незважаючи на непросту політичну обстановку, "МоскомприватБанк" весь цей час продовжував стабільно працювати. Завдяки запасу міцності, накопиченого з роками, нам вдалося захистити клієнтів від будь-яких проблем", - заявив голова правління Приватбанку Олександр Дубілет.

"Ми вистояли і на вигідних умовах передаємо естафету новому власнику. Віримо, що інтереси клієнтів залишаться для нього на першому місці, як і завжди були для нас", - зазначив він.

Нагадаємо, в березні 2014 року не дивлячись на те, що економічні показники банку відповідали всім наглядовим вимогам Центрального банку, ЦБ РФ ввів тимчасову адміністрацію в "Москомприватбанк", при цьому банк продовжив працювати згідно з виданою ліцензією.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!