Німеччина збільшить допомогу Україні майже вдвічі

Неділя, 2 березня 2014, 10:58

На 20 мільйонів євро збільшить допомогу Україні міністерство з питань економічного співробітництва та розвитку ФРН.

Це викликано необхідністю підтримати реформи в країні, пояснив міністр із питань економічної співпраці та розвитку ФРН Ґерд Мюллер у інтерв'ю, опублікованому виданням Die Welt 2 березня, повідомляєDeutsche Welle.

Після зміни влади, що відбулася в Україні, міністерство з питань економічної співпраці та розвитку ФРН має намір майже вдвічі збільшити допомогу нашій країні.

"Дуже важливо негайно вжити заходів з метою підтримки реформаторських сил в Україні", - заявив глава відомства.

За словами Мюллера, водночас треба подбати й про те, щоб умови життя людей у структурно слабких регіонах України швидко і очевидно покращились.

Очільник міністерства з питань економічного співробітництва та розвитку ФРН зауважив, що обсяг допомоги Україні має бути збільшений на 20 мільйонів євро.

У 2013 році допомога Україні склала 21,5 мільйона євро, нагадує "Reuters".

Німеччина планує, в першу чергу, асигнувати кошти на програму, покликану сприяти розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, а також на консультування міністерства фінансів. Додаткові кошти планується спрямувати і на системи освіти та охорони здоров'я в Україні.

Крім того, Мюллер зазначив, що спільно зі Східним комітетом Німецької економіки буде відкрита нова стипендіальна програма.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"