"АероСвіт" передасть свої рейси "Дніпроавіа"

П'ятниця, 25 січня 2013, 20:12

"Дніпроавіа" звернулася до "АероСвіту" з пропозицією виконувати його рейси з Києва в Дніпропетровськ і Івано-Франківськ під власним кодом.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає "Інтерфакс-Україна".

В "АероСвіті" відзначили, що це відповідає програмі його реструктуризації, в рамках якої компанія буде спеціалізуватися на обслуговуванні далекомагістральних рейсів.

"Виконання зазначених рейсів "Дніпроавіа" планує розпочати з 1 лютого 2013 року", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, в першій половині січня 2013 багато рейсів "АероСвіту" були скасовані, а з 15 січня маршрутна мережа, що включала, крім внутрішніх рейсів, ще близько 80 міжнародних напрямків, зменшилася до двох внутрішніх і до десятка міжнародних маршрутів.

Раніше, на початку грудня аеропорти "Бориспіль" та "Львів" у зв'язку з порушенням фінансової дисципліни призупинили обслуговування рейсів "Аеросвіту". Також через борги призупинив обслуговування рейсів "Аеросвіту" і аеропорт Шереметьєво (Москва).  

29 грудня 2012 року Господарський суд Київської області розпочав банкрутство "АероСвіта" на підставі заяви самої компанії.

На початку січня "АероСвіт" почав процедуру власної реструктуризації, яка передбачає, крім усього іншого, також і значне скорочення маршрутної мережі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!