Московський аеропорт вимагає від "Аеросвіту" мільйонний штраф

Субота, 8 грудня 2012, 10:41

Аеропорт "Шереметьєво" звернувся до Арбітражного суду Московської області з позовом до "Аеросвіт" про стягнення заборгованості на загальну суму близько 92 млн рублів.

Про це повідомив Роман Геніс, офіційний представник аеропорту, передає "Інтерфакс-Україна"

"У позовній заяві міститься вимога про стягнення заборгованості, пені та відсотків за користування чужими грошовими коштами за Стандартною угодою про наземне обслуговування та генеральну угоду", - зазначив він.

Геніс нагадав, що раніше аеропорт "Шереметьєво" заявив про призупинення обслуговування рейсів "Аеросвіту" з 10 грудня через борги.

Тим часом, як повідомив 7 грудня, глава Росавіації Олександр Нерадько, "Аеросвіт" повністю розрахувалася за боргами за аеронавігаційне обслуговування.

"Вони повністю погасили заборгованість за аеронавігації, але у них є серйозні борги перед російськими аеропортами", - сказав він.

За словами Нерадько, зараз українська компанія разом з аеропортами складає графік погашення заборгованості. Як приклад він навів аеропорт Калінінграда.

5 грудня в "Аеросвіті повідомили, що компанія перерахувала перший транш коштів у рахунок погашення заборгованості перед московським аеропортом.

"АероСвіт" входить в авіаальянс "Українська авіаційна група" (також в ньому "Донбасаеро" і "Дніпроавіа"), який контролюють структури, близькі до власника групи "Приват" Ігоря Коломойського.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!