"Укрзалізниця" вибиратиме між Хюндаєм і Крюковським заводом за якістю

Четвер, 23 серпня 2012, 19:04

Вибір рухомого складу, який використовуватиметься для організації швидкісного залізничного руху, залежатиме від характеристик і якості таких поїздів.

Про це заявив генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") Володимир Козак, коментуючи можливості використання на напрямах швидкісного руху поїздів виробництва Крюковського вагон заводу, повідомляє агентство УНІАН.

"Ми не ставимо завдання: Hyundai або Крюковській поїзд. Ми ставимо завдання на оновлення рухомого складу, і вибір виробника залежить від якості поїзду, його технічної надійності і сервісу", - сказав він.

"Крюковський завод нам сьогодні поки що не запропонував нічого. Є тільки дослідний зразок, який сьогодні випробовується з нашою допомогою. Що покажуть ці випробування, які позитивні й негативні сторони, яким буде сервіс - покаже час. Поки що нам порівнювати ні з чим. У нас лише поки що один виробник - це Hyundai", - зазначив Козак.

Козак також повідомив, що план постачання швидкісних міжрегіональних електропоїздів виробництва Hyundai дотримуватиметься згідно з контрактом.

Зокрема, на сьогодні в Одеському порту вивантажено 8-й і 9-й поїзди. Постачання 10-го поїзду очікується у жовтні.

Як відомо, швидкісні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem курсують залізницями України під брендом "Український експрес" з Києва до Львова, Донецька і Харкова.

Планується організація швидкісного руху на напрямі Київ-Дніпропетровськ.

Постачання 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів у дев'ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai Corporation 16 грудня 2010 року.

Електропоїзди Hyundai призначені для перевезень пасажирів з експлуатаційною швидкістю до 160 км/год. залізницями України з шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках шляху з постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25 000 В, частотою 50 Гц.

16 серпня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна більше не буде закуповувати потяги Hyundai.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"