Податкова знову взялася за Rozetka.ua

П'ятниця, 29 червня 2012, 13:49

Податкова міліція опечатала і обшукала приміщення, де раніше знаходилися склади інтернет-магазину Rozetka.ua.

Увечері 27 червня близько 18:00 в офіс компанії "Соціальна допомога" за адресою вул. Фрунзе, 82, прибула з перевіркою податкова міліція і слідчий, який не є слідчим по справі Rozetka.ua, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"В офісі шукали документи, які б доводили, що компанія СД співпрацює з Розеткою", - повідомив юрист компанії "Соціальна допомога" Павло Журавльов.

За його словами, до 19:00 офіс обшукали, проте, не знайшовши шуканих документів, податкова опечатала офіс, не поставивши дату.

Юрист зазначив, що податківці обіцяли повернутися в понеділок вранці. "За законом про міліцію податкова може опечатати підприємство максимум на 24 години, але сьогодні вранці співробітники не змогли потрапити в офіс", - повідомив Журавльов.

У свою чергу, директор Розетка Уа Владислав Чечоткін підкреслює, що його підприємство не співпрацює з компанією "Соціальна допомога".

Чечоткін заявив, що Rozetka.ua виграла три кримінальні справи. Зараз на компанію завели четверту. Тому був проведений обшук, хоча ця компанія не має з Розеткою нічого спільного, відзначає Чечоткін. Директор Rozetka.ua повідомив, що раніше за цією адресою знаходилися склади його підприємства.

Представники податкової міліції, які перебувають на Фрунзе, 82 не коментують ситуацію, чекаючи заяви керівництва.

Пізніше податківці впустили співробітників компанії "Соціальна допомога" на територію підприємства. Перевірка триває, під офісом знаходяться два автомобілі податкової міліції.

Як повідомлялося, у квітні співробітники податкової міліції проводили обшук в трьох офісах і складських приміщеннях ТОВ Розетка Уа. На підставі акту перевірки було порушено кримінальну справу за ч 3 ст. 212 КК відносно директора ТОВ Владислава Чечоткіна. За результатами перевірки податківці встановили, що посадові особи підприємства нібито ухилилися від виплати ПДВ на суму понад 7 млн.грн шляхом оформлення безтоварних операцій з підприємствами, що мають ознаки фіктивності.

Між тим, 17 травня компанія Розетка Уа, що володіє ресурсом Rozetka.ua, оскаржила в суді висунуті проти неї звинувачення в ухиленні від сплати податків на суму 7,3 млн гривень.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!