У Порошенка пропонують скасувати обов'язкову сертифікацію готелів

Субота, 19 травня 2012, 12:02

Міністерство економічного розвитку і торгівлі пропонує замінити обов'язкову сертифікацію готелів щодо безпеки для життя і здоров'я людей, захисту їх майна і охорони навколишнього середовища на добровільну.

Про це ідеться у проекті постанови Кабінету міністрів "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів про обов'язкову сертифікацію послуг із тимчасового розміщення (проживання)", повідомляє агентство УНІАН.

Проектом пропонується виключити пункт 8 Порядку надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), який визначає обов'язковість сертифікації.

Передбачається, що категорії готелям та іншим об'єктам, призначеним для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), встановлюються за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) щодо безпеки для життя і здоров'я людей, захисту їх майна і охорони навколишнього середовища в порядку, встановленому між власником або уповноваженою ним особою і органом з сертифікації і оцінки відповідності готелів вимогам певної категорії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"