"Вітіну тисячу" поки видаватимуть лише 80-річним. І не одразу

Вівторок, 3 квітня 2012, 14:43

Заощадження колишніх вкладників Ощадбанку СРСР виплачуватимуть в першу чергу людям, яким виповнилося 80 років.

Про це заявив "регіонал" Олексій Плотніков, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Хочу особливо акцентувати увагу на тому, що в першу чергу мова йде про громадян старшого віку, про тих, кому виповнилося 80 років. Тобто держава розуміє, що саме ці громадяни найбільше потребують фінансового піклування, додаткового грошового забезпечення", - зазначив Плотніков.

"Виплати заощаджень передусім людям старшого віку свідчать про зваженість та реалістичність соціальної спрямованості цієї акції", - зауважив він.

Плотніков також вважає "досить реалістичною" процедуру отримання грошей.

"Щодо практичної реалізації – вона досить реалістична, щодо самого факту – це заслуговує на схвальну оцінку ", - сказав він.

Як відомо, голова правління "Ощадбанку" заявив, що ті вкладники, які зареєструються через гарячу лінію Ощадбанку або на його сайті у квітні, можливо, отримають банківську картку, на яку буде перераховано тисячу гривень, у червні. Ті, хто зареєструються у квітні, можливо, отримають картку, у липні-серпні.

Для того, щоб отримати тисячу, вкладник повинен зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку або зареєструватися на його сайті, а потім йому назвуть час і місце, де й коли він зможе особисто актуалізувати свої дані. Це потрібно для того, щоб оформити на нього банківську картку.

Актуалізацію даних вкладників проводитимуть почергово: спочатку – для старших вкладників, потім – для молодших. Вкладники молодші від 50 років зможуть прийти для уточнення своїх даних тільки наприкінці липня.

За один раз вкладник радянського Ощадбанку, як і в 2008-му, зможе отримати до 1 тисячі гривень.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!