Син Ахметова введений до складу наглядової ради "Метінвесту"

Вівторок, 10 квітня 2012, 17:44

До наглядової ради української гірничо-металургійної групи "Метінвест", що входить до СКМ Ріната Ахметова, введений його син Дамір Ахметов, в сферу компетенцій якого будуть входити питання стратегії, корпоративного розвитку та управління, а також питання виробничої ефективності.

Про це йдеться у повідомленні компанії, передає "Інтерфакс-Україна".

За інформацією компанії, в рамках переходу на континентальну модель корпоративного управління, яка передбачає чіткий розподіл функцій між менеджментом і наглядовою радою, акціонери також вивели зі складу наглядової ради "Метінвесту" генерального директора Ігоря Сирого.

При цьому уточнюється, що на даний момент наглядова рада групи складається з дев'яти директорів, два з яких є незалежними.

Група "Метінвест" є міжнародною вертикально інтегрованою гірничо-металургійною групою компаній.

У його структуру входять видобувні і металургійні підприємства, в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням ключових світових ринків.

Основними акціонерами компанії Metinvest BV (Материнської компанії групи "Метінвест") є група СКМ (71,25%) і "Смарт-Холдинг" (23,75%), що спільно керують компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

До групи СКМ входять компанії "Метінвест Холдинг", ДТЕК, "Фарлеп-Інвест", "Оптима Телеком", "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Рітейл" та інші.

100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Рінату Ахметову.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!