КВБЗ готує шести десятимільйонний контракт із Кенією

Вівторок, 13 березня 2012, 10:23

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) веде переговори про постачання до Кенії близько 1 тис. вантажних вагонів вартістю близько 60 млн доларів.

Про це пише газета "Комерсант-Україна" із посиланням на інформацію посольства України в Кенії.

Згідно із повідомленням, директор зі збуту та маркетингу Крюківського вагонобудівного заводу Вадим Дузік минулого тижня провів переговори з представниками кенійської залізниці Kenya Railways Corporation, консорціуму Rift Valley Railways (здійснює перевезення в Кенії і Уганді) і кенійської національної торгово-промислової палати.

На підприємстві підтвердили факт проведення переговорів, але коментувати їх відмовилися.

Нині парк вантажних вагонів Кенії становить близько 4-4,5 тис., розповів секретар з економічних питань посольства України в Кенії Ігор Борисенко.

За його словами, вагони купувалися у Великобританії і Японії ще в 70-х роках, тому Кенія потребує оновлення їх парку.

Фінансування угоди поки не обговорювалося, але в посольстві повідомляють, що КВБЗ готовий сприяти залученню фінансів для закупівлі рухомого складу під державні гарантії уряду Кенії.

Сторони створили робочі групи для узгодження технічних параметрів можливої співпраці.

"Справа в тому, що в Кенії вузька колія - 1000 мм, Крюківському заводу не доводилося ще робити вагони такого типу. Кенійські партнери не виключають можливості закупівлі тільки кузовів. У цьому випадку на них будуть встановлені візки європейського виробництва", - пояснив Борисенко.

У повідомленні посольства зазначається, що українська компанія буде надавати замовнику технічну допомогу, проводити збірку вагонів, їх ремонт та випробування.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!