У Криму хочуть створити Асоціацію нафтотрейдерів

П'ятниця, 18 листопада 2011, 18:33

Кримський уряд пропонує створити Асоціацію нафтотрейдерів Криму з метою моніторингу і стримування зростання цін на паливо в автономії.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на Головне управління інформаційної політики уряду Криму.

Згідно із повідомленням, ця ініціатива була озвучена в ході зустрічі першого заступника голови Радміну автономії Павла Бурлакова з керівниками великих підприємств-нафтотрейдерів, які здійснюють господарську діяльність на території півострова.

На нараді відзначено, що нині на території Криму роздрібну торгівлю нафтопродуктами здійснюють 366 автозаправних станцій, які належать 67 підприємцям.

Відповідно до проведеного моніторингу рівня цін на основні види палива, автономія займає четверте місце в Україні за вартістю бензину марки А-95, двадцять четверте місце - на бензин А-92, 9-е місце - на бензин А-80 та п'яте місце - за вартістю дизельного палива.

Як зазначив голова Республіканського комітету автономії з палива, енергетики та інноваційної політики Ігор Зосімов, в Криму спостерігається незбалансованість роботи нафтотрейдерів.

"Ми проаналізували вартість однієї і тієї ж марки бензину одного нафтотрейдера в автономії і в інших областях і з'ясували, що ціни відрізняються. Республіка займає лідируючі місця серед регіонів України за високою вартістю палива. На наш погляд, це неприпустимо, і уряд разом із нафтотрейдерами виробить механізм моніторингу і стримування зростання цін", - сказав він.

В якості одного з таких механізмів було запропоновано створити в автономії громадську організацію "Асоціація нафтотрейдерів Криму", яка від імені всіх суб'єктів галузі інформувала б Рада міністрів про проблеми та фактори, що негативно впливають на вартість палива.

Перший віце-прем'єр автономії схвалив цю ініціативу і запевнив, що зі свого боку уряд Криму вживатиме всіх заходів щодо стримування зростання вартості палива.

Перший заступник глави кримського уряду також доручив нафтотрейдерам протягом 2 тижнів надати до Ради міністрів інформацію про негативні фактори, які впливають на вартість палива, і розробити пропозиції щодо зниження цін.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!