Рада схвалила залучення кредиту на 450 мільйонів євро в дороги

Середа, 16 листопада 2011, 13:04

Верховна рада ратифiкувала фiнансову угоду "Європейськi дороги України-II" мiж Україною та Європейським iнвестицiйним банком, згiдно з якою Україна отримає кредит у розмiрi 450 млн євро на будiвництво дорiг поблизу Києва.

За закон про ратифiкацiю фiнансової угоди "Європейськi дороги України-II" - проект покращення транспортно-експлуатацiйного стану автомобiльних дорiг на пiдходах до Києва - проголосували 338 народних депутатiв iз 396, зареєстрованих у залi.

Угоду було пiдписано 27 травня 2011 року, передає "Інтерфакс-Україна".

Як зазначив заступник голови Державної служби автомобiльних дорiг Євген Прусенко, представляючи законопроект, "умови фiнансової угоди вигiднi для України".

За його словами, кредит на 450 млн євро залучається на 20 рокiв iз пiльговим перiодом на п'ять рокiв.

Вiдсоткова ставка рiчних становить 2,5%, комiсiйний збiр - 0,25% вiд суми позики.

Як наголошується в пояснювальнiй записцi, кредит буде роздiлено на траншi, вiн використовуватиметься для приведення в належний стан таких автомобiльних дорiг: дiлянки дорiг М06 Київ-Чоп, М07 Київ-Ковель-Ягодин, якi готуються до проведення в Українi чемпiонату "Євро-2012".

Також, згiдно з проектом, буде приведено в належний стан дороги М01 Київ-Чернiгiв-Новi Яриловичi та М05 Київ-Одеса, Н01 Київ-Знам'янка.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!