Мінбуд до червня проінспектує усі недобудови в Україні

Четвер, 28 квітня 2011, 13:50

Міністерство будівництва та житлово-комунального господарства спільно з облдержадміністраціями проведе інвентаризацію незавершених об'єктів будівництва по всій країні для визначення доцільності їх добудови та визначення необхідних для цього коштів.

Про це заявив віце-прем'єр і глава Мінбуду Віктор Тихонов, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Мінбуд планує завершити інвентаризацію в третій декаді травня, скласти перелік усіх недобудов незалежно від їх форми власності та подати узагальнений список на розгляд Кабміну.

За даними Тихонова, на 1 січня 2011 року в Україні налічувалося 18,977 тис. об'єктів незавершеного будівництва, з яких 13,018 тисяч - будівлі (третина з них - житлові), 5,959 тисяч - інженерні споруди.

Будівництво більшості з них тимчасово зупинене або законсервоване.

"Інвентаризацію проводимо для того, щоб побачити чітку картину по кожній недобудові... Тоді ми зможемо визначити, які об'єкти в найближчі кілька років добудуємо, скільки на це потрібно коштів і що робити з тими об'єктами, добудова яких не є доцільною", - додав Тихонов.

За даними відомства, найбільша кількість недобудов сконцентрована в Донецькій (8,9%), Харківській (6,2%), Житомирській (5,7%), Львівській (5,4%) і Хмельницькій (5,3%) областях.

При цьому 90,4% недобудів не будуються через відсутність фінансування.

У житловому будівництві через відсутність коштів не будуються 95,8% будинків.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!