"Українська транспортна страхова компанія" заперечує арешт рахунків

Четвер, 22 жовтня 2009, 15:04

Інформація про невиконання ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (УТСК) своїх зобов'язань за договорами перестрахування перед СК "Добробут та захист" не відповідає дійсності.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби УТСК.

"Поширена в ЗМІ інформація, що пов'язана з невиконанням ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" своїх зобов'язань за договорами перестрахування перед СК "Добробут та захист", не відповідає дійсності", - наголошують у прес-службі.

Згідно з повідомленням, УТСК продовжує здійснювати свою діяльність в звичайному операційному режимі.

Раніше прес-служба СК "Добробут та Захист" заявила про те, що рахунки АТ "Українська транспортна страхова компанія" 21 жовтня заарештовані в результаті прийнятих страховою компанією "Добробут та Захист" заходів, що базуються на рішеннях судів та наказах для виконавчої служби.

СК "Добробут та Захист", зареєстрована в 2001 році, спеціалізується на ризикових видах страхування. Має шість регіональних представництв. Статутний капітал компанії становить 65,562 млн. гривень.

УТСК входить до "Національного клубу страхової виплати" з моменту його створення. Статутний капітал компанії складає 133,96 млн. гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!