"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

У Мінцифри оцінили економічний ефект від запровадження е-лікарняних

Середа, 5 квітня 2023, 13:56 -

З моменту запуску послуги українці згенерували понад 13,6 мільйона електронних лікарняних. Економічний ефект від впровадження цього інструменту оцінюється в близько 4 мільярдів гривень.

Про це повідомив віцепрем’єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час презентації Державної антикорупційної програми на 2023–2025 роки, передає Укрінформ.

"Кілька років тому ми спільно з Міністерством охорони здоров’я запустили електронні лікарняні. Ми оцінюємо в 4 млрд грн економічний ефект, який отримано внаслідок цієї реформи", - зазначив міністр.

Очільник Мінцифри додав, що зараз вже згенеровано 13,6 млн е-лікарняних. Купити такий лікарняний неможливо, а раніше це була велика корупційна схема

Реклама:

Україна повністю перейшла на е-лікарняні з 1 жовтня 2021 року. Замість лікарняного листка відтепер лікар створює електронний медичний висновок про тимчасову непрацездатність. 

На підставі цього висновку формується е-лікарняний в Електронному реєстрі листків непрацездатності з урахуванням даних у Реєстрі застрахованих осіб. Відповідну інформацію можна переглянути в особистому кабінеті застрахованої особи на порталі Пенсійного фонду.

Реклама: