"Авіалінії Антонова" відкривають в Британії нове представництво

Понеділок, 21 листопада 2016, 12:03

Українська авіакомпанія "Авіалінії Антонова", один з провідних світових операторів важкого транспортного Ан-124-100 "Руслан" вантажопідйомністю 150 тонн, відкриває з 1 січня 2017 року у Великобританії нове представництво - компанію Dreamlifts Ltd.

Про це повідомила прес-служба ДП "Антонов", пише "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляється, Dreamlifts Ltd. представлятиме "Авіалінії Антонова" в Сполученому Королівстві замість створеної для просування послуг з перевезення вантажів літаками Ан-124-100 спільно з російською авіакомпанією "Волга-Дніпро" у 2006 році Ruslan International (RI), яка припиняє свою діяльність 31 грудня 2016 року.

"Відтепер представляти "Авіалінії Антонова" в Сполученому Королівстві буде команда Dreamlifts Ltd, що складається з групи авторитетних фахівців, яка буде надавати послуги в області перевезень великогабаритних і надважких вантажів", - наголошується в повідомленні.

При цьому в ДП "Антонов" також зазначають плідну 10-річну діяльність RI на світовому ринку авіаперевезень великогабаритних і надважких вантажів і висловлюють "Волга-Дніпро" подяку за тривалий взаємодія на світовому ринку.

"ДП" Антонов "і надалі буде дотримуватися традицій плідної взаємодії з замовниками, які розвивалися протягом 10 років у світовій логістичної системи на основі максимально персоніфікованого підходу до побажань кожного клієнта", - підкреслюють в ДП.

"Діяльність "Авіаліній Антонова" підтримується можливостями ДП "Антонов" в області розробки і надання рішень для реалізації найбільш складних логістичних проектів.

За оцінками керівництва компанії, "Авіалінії Антонова" розраховують продовжити співробітництво з альянсом за програмою SALIS після завершення спільного з "Волга-Дніпро" контракту. В рамках нового формату партнерства з НАТО, не виключають в компанії, місцем базування українських "Русланів" залишиться Лейпциг.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!