Прибуток Volkswagen з початку року зріс майже на 50%

Четвер, 27 жовтня 2016, 11:15

Прибуток після оподаткування найбільшого європейського автомобільного концерну Volkswagen Group за підсумками 9 місяців 2016 року зріс на 48,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 5,915 мільярда євро.

Про це повідомляється у фінансовій звітності виробника, передає "Прайм".

Виручка автогіганта за січень-вересень знизилася на 0,2% - до 159,932 млрд євро. Операційний прибуток за звітний період досяг 8,159 млрд євро, збільшившись в 2,5 рази в порівнянні з показником річної давності. Продажі Volkswagen за 9 місяців зросли на 2,9% в річному вираженні, до 7,653 млн автомобілів.

У третьому кварталі компанія отримала прибуток після оподаткування в розмірі 2,337 млрд євро проти збитку в 1,67 млрд євро роком раніше. Виручка компанії збільшилася на 1%, до 51,997 млрд євро.

Операційний прибуток становив в звітному періоді 3,308 млрд євро проти збитку в 3,48 млрд євро роком раніше. Продажі автомобілів становили 2,454 млн одиниць, що на 4,4% вище за показник річної давності.

"Дані за перші три квартали показують операційну силу альянсу брендів Volkswagen Group", - наводяться в релізі слова генерального директора Volkswagen Маттіаса Мюллера.

Компанія очікує, що за підсумками 2016 року поставки автомобілів трохи зростуть в порівнянні з показником річної давності. Виручка, як очікується, залишиться на рівні минулого року.

Volkswagen об'єднує марки Volkswagen, Audi, Skoda, Seat. У підрозділ корпорації з виробництва автомобілів класу "люкс" входять відомі бренди Lamborghini, Bentley, Bugatti.

Компанія займається і випуском вантажного транспорту через відділення Volkswagen Commercial Vehicles, а також марку Scania.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!