МАУ може відкрити міжнародні рейси з аеропорту "Ужгород"

П'ятниця, 9 вересня 2016, 12:33

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" зацікавлена у відкритті рейсів з аеропорту Ужгорода.

Про це йшла мова на переговорах між губернатором Закарпаття Геннадієм Москалем та представниками МАУ, пише ЦТС.

Повітряна гавань може приймати як внутрішні, так і міжнародні рейси, але для цього необхідно поліпшити технічне оснащення аеропорту.

Згідно з повідомленням офіційного сайту Москаля, Ужгород відвідали директор регіонального представництва МАУ в Західній Україні Сергій Загрева та регіональний менеджер з обслуговування в аеропортах МАУ Валерій Азбукін.

Вони попередньо оцінили стан і можливості ужгородського аеропорту, зокрема на предмет прийому і обслуговування великих літаків Boeing і Embraer з мінімальною місткістю до ста пасажирів.

За словами представників МАУ, авіакомпанія розглядає можливість виконання рейсів з Ужгорода з посадкою, наприклад, в Києві і далі в напрямку різних країн світу.

Також вивчається можливість налагодження внутрішніх рейсів. Однак для ефективного функціонування аеропорту слід виконати наступні завдання:

- зробити ремонт покриття злітної смуги і навігаційного обладнання;

- ввести електронний облік пасажирів (електронний квиток);

- забезпечити аеропорт двома додатковими пожежними автомобілями, а також автомобілем для заправки повітряних суден киснем, установкою для повітряного запуску авіаційних двигунів, автомобілем для зняття зледеніння та обробки повітряних суден.

Нагадаємо, що регулярні польоти в аеропорт Ужгород були припинені на початку червня, коли "Мотря Січ" закрила рейс Київ - Ужгород.

В кінці серпня Державіслужба видала МАУ дозвіл на виконання польотів з Києва в Ужгород. Інтерес до аеропорту Ужгород проявляла також авіакомпанія "Урга".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!