Гройсман обіцяє кращу підготовку та новий конкурс з продажу ОПЗ

Середа, 20 липня 2016, 11:51

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що відсутність заявок на конкурсі з продажу Одеського припортового заводу (ОПЗ) не означає відмови від приватизації цього підприємства, підкресливши при цьому, що буде оголошений новий конкурс.

Про це він написав на сторінці в Facebook.

"У встановлений термін заявок від потенційних покупців при даній ціні не надійшло. Це не означає, що ми відмовимося від наших планів з приватизації частини держпідприємств. Ми проаналізуємо першу спробу виставити ОПЗ на відкритий конкурс і оголосимо новий конкурс, до якого ми підготуємося краще", - написав він.

Крім того, Гройсман написав і про інші об'єкти приватизації.

"У нас є майже 3500 держпідприємств, в той час як в європейських країнах приблизно по 300. Сотні цих підприємств, які неефективно управляються, є джерелом корупції і вимивання коштів з бюджету. Тому ми будемо пропонувати частину з них на прозору приватизацію, а в тих, які залишаться у власності держави, - підвищувати якість менеджменту", - зазначив він.

Гройсман зазначив, що на цьому шляху чинять опір в першу чергу "ті, хто звик "годуватися" за рахунок державної власності".

"Але ми не зійдемо з цього шляху", - запевнив він.

Як відомо, Фонд держмайна України розраховує оголосити повторний конкурс з продажу ВАТ "Одеський припортовий завод" наприкінці літа - початку осені.

Нагадаємо, конкурс з продажу ОПЗ провалився: жодна компанія не подала заявку для участі в ньому.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!