Коболєв доручив переговорити з Роллінсом щодо санації "Укрнафти"

П'ятниця, 18 березня 2016, 13:39

16 березня голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв доручив директору департаменту корпоративних прав переговори з головою правління "Укрнафти" Марком Роллінсом щодо початку процесу санації компанії.

Про це йдеться у протоколі наради голови правління НАК "Нафтогаз", який є у розпорядженні "ЕП".

Згідно із документом, Коболєв доручив терміново надати голові правління пропозиції щодо проведення підприємствами розрахунків у частині пільг та субсидій відповідно до постанови Кабміну  "Про затвердження порядку перерахування деяких субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій".

Крім того, глава НАК доручив провести переговори з головою правління ПАТ "Укрнафта" Марком Роллінсом щодо початку процесу санації товариства, їх пропозиції з цього приводу.

Як повідомлялося, глава правління ПАТ "Укрнафта" Марк Роллінс раніше заявив, що рекомендуватиме наглядовій раді компанії почати процедуру досудової санації для погашення заборгованості.

Нагадаємо, що заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом за станом на 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд гривень.

Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд гривень.

Чистий збиток "Укрнафти" за 2015 рік становить 4,9 мільярда гривень.

Раніше Роллінс заявляв, що ПАТ "Укрнафта" розрахується з державним бюджетом України за податковими боргами після покриття газової, дебіторської заборгованості перед компанією.

Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський, який зараз живе в Женеві, знову прибув до Києва.

Секретаріат Кабміну пояснював, що Яценюк і Коломойський зустрічалися з питання компанії "Укрнафта" 21 лютого.

 

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!