Туреччина стала найпопулярнішим іноземним напрямком для українців

Середа, 13 січня 2016, 13:09

Туреччина стала першим іноземним напрямком для громадян України, а Turkish Airlines - найбільшою іноземною авіакомпанією на українському ринку.

Про це повідомляє "Aviation News & Analytics".

Авіакомпанія Turkish Airlines стала третім перевізником на українському ринку за кількістю рейсів, після МАУ і Дніпроавіа. Вона виконує 46 рейсів на тиждень зі Стамбула в шість аеропортів України: Київ-Бориспіль, Одесу, Львів, Дніпропетровськ, Херсон та з 28 грудня минулого року в Запоріжжя.

Також з турецької сторони 14 рейсів виконує авіакомпанія Pegasus Airlines (7 до Харкова, 4 до Львова і 3 до Запоріжжя) і 3 рейси - Onur Air до Одеси.

З української сторони регулярні рейси виконують три авіакомпанії. МАУ - 16 рейсів в Стамбул з Києва-Борисполя і 7 з Одеси, до яких додадуться ще 7 з 26 січня цього року. Дніпроавіа - 5 рейсів на тиждень на лінії Дніпропетровськ - Стамбул.

У 2015 році на ринок України - Туреччина вийшла авіакомпанія Атласджет Україна з рейсами в Стамбул з Харкова, Львова та Запоріжжя.

Всього між країнами виконується 109 розворотних регулярних рейсів на тиждень, 63 - трьома турецькими авіакомпаніями, і 46 - трьома українськими, не рахуючи чартерних перевезень по курортним напрямкам.

Двостороння угода про повітряне сполучення встановлює обмеження по 16 рейсів на тиждень для перевізників кожної з країн на лінії Київ - Стамбул, по 14 рейсів - на лінії Одеса - Стамбул, і по 7 рейсів - на інших лініях з регіональних аеропортів.

натисніть для збільшення 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!