Національний банк остаточно ліквідував банк "Київ"

П'ятниця, 26 червня 2015, 10:52

Нацбанк України, продовжуючи розпочату процедуру виведення з ринку неплатоспроможного ПАТ "АКБ "Київ", 24 червня 2015 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію цього банку.

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

З метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів зазначеного банку Національний банк України в серпні 2014 року прийняв рішення про віднесення ПАТ "АКБ "Київ" до категорії проблемних.

Національним банком України було встановлено строк для вжиття ПАТ "АКБ "Київ" заходів щодо приведення своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства. 

Плани заходів ПАТ "АКБ "Київ" не передбачали ефективних заходів, спрямованих на поліпшення фінансового стану та приведення його діяльності у відповідність до вимог законодавства.

Як відомо, 25червня 2015 року "Укргазбанк" завершив процедуру приєднання активів і пасивів ПАТ "АКБ "Київ".

Нагадаємо, станом на 25 червня 2015 року в Україні функціонує 128 банків (без урахування банків, де запроваджено тимчасову адміністрацію), із них 40 – з іноземним капіталом.

У рамках процесу очищення банківської системи впродовж 2014 - 2015 років правління Нацбанку прийняло 51 рішення про віднесення банків до категорії неплатоспроможних, із них у 2015 році - 18.

У 2014-2015 роках було відкликано банківську ліцензію та ліквідовано 41 банк (у тому числі анульовано банківські ліцензії двох банків, що розташовані на території АР Крим і міста Севастополя ), із них у 2015 році - 24.

Загалом на сьогодні в категорії неплатоспроможних перебуває 10 банків, у стадії ліквідації - 48 банків.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!