Правоохоронці обшукують "Укрспирт"

Середа, 17 червня 2015, 16:30

У центральному офісі ДП "Укрспирт" та на місцях провадження діяльності підприємства 17 червня проводяться слідчі дії з перевірки ведення діяльності у 2014 році.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Як зазначається, обшук проводиться згідно з ухвалою суду від 2 червня 2015 року про надання дозволу на проведення обшуку нежитлових приміщень, розташованих за адресою місто Київ, вулиця Бориса Грінченка.

Суд постановив, що метою проведення обшуку є виявлення та фіксація відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення та майна, яке було здобуте у результаті його вчинення шляхом вилучення предметів та документів, а саме журналу ввезення товарно-матеріальних цінностей за період 2014 року; журналу обліку сировини за період 2014 року; довідок про рух сировини при виробництві спирту за період 2014 року  та інших по визначених контрагентах ДП "Укрспирт".

"Обшук проводиться на предмет перевірки документів та електронних носіїв, які містять інформацію про фактичний товарообіг  ДП "Укрспирт"за період 2014 року", - йдеться у повідомленні.

У компанії додали,  що аналогічні обшуки відбуваються й на МПД ДП "Укрспирт". Також зазначається, що з цього приводу слідчі органи вже проводили обшук у листопаді у 2014 року.

"Нинішній обшук є спробою віднайти додаткові докази для справ , які  були порушені відносно посадових осіб ДП за період діяльності  2014 році", - повідомляє прес-служба.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!