Суд відмовив Ставицькому в поверненні частки в Сахалінському газродовищі

Середа, 18 лютого 2015, 12:46

17 лютого 2015 року Вищий госпсуд України виніс фінальне рішення на користь НАК "Надра України".

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначається, на засіданні Вищий госпсуд відмовив ТОВ "Голден Деррік" у задоволенні касаційної скарги за позовом НАК "Надра України" до ТОВ "Голден Деррік" про розірвання договору купівлі-продажу частки по одному з договорів про спільну діяльність на Сахалінському родовищі, залишив рішення першої та другої інстанцій без змін.

"Ми відстояли право на державні активи вже у вищий судовій інстанції, не дивлячись на всі перепони, які створював ТОВ "Голден Деррік". Наша судова система винесла дійсно законне рішення, повернувши Компанії її майно. Це рішення є дуже важливим не тільки для НАК "Надра України", але і для всієї країни" - зазначив Сергій Філатов, член правління, радник голови правління НАК "Надра України".

Дане рішення суду дає можливість в подальшому забезпечити участь держави в особі Національної акціонерної компанії "Надра України" у спільній діяльності на Сахалінському родовищі та отримати прибуток у розмірі 2 млн гривень на місяць.

Раніше повідомлялося, що НАК "Надра України" відсудила у ТОВ "Голден Деррік" усі частки у Сахалінському родовищі.

Нагадаємо, у 2012-2013 роках колишнім керівництвом НАК "Надра України" були продані фірмі "Голден Деррік" за трохи більше 20 мільйонів гривень частки відразу в трьох об’єднаннях, які видобувають газ на одному з найбільших газовому родовищ України - Сахалінському.

Завдяки цьому, за даними НАК "Надра України", лише за два роки "Голден Деррік" змогла заробити близько 120 мільйонів гривень.

Контроль над "Голден Деррік", через кіпрську "Хартлог Лімітед", здійснюють екс-міністри уряду Миколи Азарова - Едуард Ставицький та Микола Присяжнюк, а також колишній народний депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко.

Як відомо, після втечі Ставицького з України у нього провели обшук і вилучили колекцію наддорогих годинників, діаманти, злитки золота та 5 мільйонів доларів готівки.

Ставицький був оголошений у міжнародний розшук по лінії Інтерполу.

Крім того, як писав у своєму блозі Сергій Лещенко, у листопаді Ставицький став громадянином Ізраїлю і змінив прізвище на Розенберг.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!