Суд забрав у Курченка Херсонський нафтоперевалочний комплекс

Понеділок, 8 грудня 2014, 18:34

Господарський суд Києва задовольнив позов Національного банку і стягнув за борги по іпотечному кредиту майно Херсонського нафтоперевалочного комплексу (ТОВ Всеукраїнський промисловий союз), що належав структурам групи СЄПЕК бізнесмена-втікача Сергія Курченко.

Про це йдеться в рішенні суду від 27 листопада оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі, передає "ЛігаБізнесІнформ".

Договір іпотеки був підписаний з "Реал Банком" (належав Курченко) і НБУ 8 листопада 2013 року. Згідно з умовами іпотеки компанії надавався кредит у розмірі 800 млн гривень.

У забезпечення кредиту в заставу надавалося майно (перевалочний комплекс і нафтобаза) Всеукраїнського промислового союзу ринковою вартістю понад 1,14 млрд гривень.

У зв'язку з тим, що "Реал Банк" не зміг розрахуватися за кредитом, суд вирішив стягнути перевалочний комплекс, нафтобази та інше майно перевалочного комплексу на користь НБУ.

СЄПЕК раніше безуспішно планував вивести з-під застави майно перевалочного комплексу.

Як повідомлялося, рішенням Приморського районного суду Одеси від 30 вересня Херсонський нафтоперевалочний комплекс, що належить групі СЄПЕК, був переданий в управління Державного підприємства із забезпечення нафтопродуктами.

У свою чергу заарештовані в резервуарах нафтопродукти, що належать СЄПЕК, рішенням суду передані на зберігання державному підприємству "Укртранснафтопродукт".

Згідно з текстом рішення суду, на момент укладення кредитного договору Херсонська перевалка вже перебувала у власності структур групи СЄПЕК.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"