"Укрпошта" відписала ще 16 мільйонів партнерам Арбузових

Середа, 24 грудня 2014, 11:00

"Укрпошта" за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ "Систем Груп Україна" на постачання касових апаратів за 15,98 мільйона гривень.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, замовлено 1 290 електронних контрольно-касових реєстраторів по 12 384 гривень за штуку, модель не вказана.

Незмінним власником фірми "Систем Груп Україна" є британська "Систем Груп Інтернешнл Лімітед", яка в свою чергу належить офшору "IFC Investment ltd" (Беліз). Наразі директором є Дмитро Андрієвський, його було призначено у серпні цього року.

Єдиним конкурентом було ТОВ "УБС лтд", власники Ігор Косухін з Одеси (10%) та Олена Гуденко з с.Крюківщина Київської обл. (90%). Сама Гуденко раніше працювала в Торговому домі "Система" - складовій SystemGroup.

Олена Гуденко раніше також була співвласницею фірми ТОВ "Іннова Лаб" (приписана за тією ж масовою адресою, що й "УБС"), поки її у вересні 2011 р. не переоформили на панамський оффшор "Грейнфілд Інк".

Цей оффшор з вересня 2011 р. володіє в Україні ще однією фірмою - ТОВ "Базазіп" (стара назва "Камрі Україна"), який донедавна очолював у якості директора Сергій Антонович Михацький. Він же був директором "Систем Груп Україна" до Андрієвського. Наразі сайт "Систем Груп" рекламує "Базазіп" як постачальника запчастин до обладнання.

"Систем груп Україна" почала вигравати тендери "Укрпошти" у 2013 році, після так званої "касової реформи" Арбузова-Клименка-Колобова. Компанія спершу допомогла фірмі "Інфотакс плюс", заснованій Асоціацією платників податків Валентини Арбузової, виграти на тендері "Укрпошти" 21,24 млн грн., адже виявилася єдиним допущеним конкурентом.

А незабаром і сама отримала касове замовлення від поштарів на 14,24 млн грн

Нагадаємо, у листопаді за такою ж схемою "Укрпошта" розіграла 21 млн грн на касові апарати Datecs Neon W, віддавши підряд "Систем груп Україна".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"