Акцизи на алкоголь і сигарети не підвищуватимуть - Білоус

Понеділок, 10 листопада 2014, 17:44

Державна фіскальна служба досягла домовленостей з бізнесом про збереження ставок акцизного податку в 2015 році на тютюнові та алкогольні вироби.

Про це заявив голова ДФС Ігор Білоус на брифінгу в Києві в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

"Під час зустрічі з представниками тютюнової та алкогольної галузі ми обговорювали це питання (підвищення акцизів) і ми досягли домовленості, що акциз у наступному році підвищуватися не буде. Поки що це не закріплено законодавством, але розмови тривають", - сказав Білоус.

З початку року акцизи на сигарети підвищувалися тричі: з 1 січня - на 11,7%, з 1 липня - на 25%, з 1 вересня - на 5%.

З 1 липня ставка акцизного податку на спирт, спиртові дистиляти, алкогольні напої підвищилася на 25% - з 56,42 до 70,53 гривні за літр 100% спирту. Акциз на пиво в країні з 1 травня 2014 року зріс на 42,5% - до 1,24 гривні за літр.

Алкогольні та тютюнові виробники зверталися з проханням до ДФС встановити мораторій на підвищення акцизів на 2015 рік, оскільки подальше їх зростання призведе до скорочення легального виробництва, зростання тіньового ринку, зниження надходжень до бюджету.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.