Обсяг податкових переплат в червні скоротився на 1,5 мільярда

Четвер, 10 липня 2014, 20:53

Обсяг переплат за податками у червні скоротився на 1,5 мільярда гривень, що стало можливим за рахунок детінізації економіки і зменшення тиску на підприємців.

Про це на прес-конференції у четвер заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус, передає УНІАН.

"Ми зобов'язалися поступово скоротити обсяг переплат. У червні обсяг переплат скоротився на 1,5 млрд гривень. Хто б що не казав", - сказав Білоус.

Очільник служби відзначив, що такий показник було досягнуто за рахунок детінізації бюджету.

"Наш головний резерв для поповнення бюджету - це детінізація. Тому що сьогодні збирати більше податків з тих добросовісних платників, які і так платять, неможливо. Можливо тільки залучати їх з тих джерел, які були нам недоступні", - сказав очільник податкової.

Як повідомлялося, Державна фіскальна служба створена на базі Міністерства доходів і зборів. Підпорядковується Міністерству фінансів.

Головою служби призначено Ігоря Білоуса, його першим заступником, який займається податковою міліцією, Володимира Хоменка, а заступником, що займається митною політикою, Анатолія Макаренка.

Білоус неодноразово заявляв про намір максимально зменшити тиск на бізнес і зробити умови ведення підприємницької діяльності комфортнішими.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!