У Путіна обіцяють виділити 12 мільярдів легітимному уряду України

П'ятниця, 14 березня 2014, 14:43

Росія має намір обговорити питання про виділення Україні 12 мільярдів доларів з легітимним українським урядом, стягнути вже вкладені 3 мільярди доларів можливості немає.

Про це заявив міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв, передає "Прайм".

"Що стосується решти 12 мільярдів доларів - ми будемо це обговорювати з українським урядом, коли ми побачимо легітимного партнера, після виборів, ми повинні розуміти, хто наш партнер, що таке український уряд, якою програмою він керується, які персоналії туди входять, щоб бути впевненими, що це безризикове вкладення", - сказав Улюкаєв.

За його словами, вже вкладені кошти Росія повернути не може.

"Три мільярди для України були нами вкладені в євробонди України, ми можемо їх продати на ринку, якщо буде покупець, ми можемо їх спробувати продати емітенту, але це повністю регулюється нормальними правовими нормами. Ми не можемо стягнути ці кошти", - заявив міністр.

Нагадаємо, наприкінці минулого року уряд РФ вирішив підтримати економіку України, розмістивши в українських боргових паперах 15 мільярдів доларів з Фонду національного добробуту.

У грудні Київ отримав перший "транш" в 3 мільярди доларів. Як заявив президент РФ Володимир Путін, Москва готова розглянути надання Україні наступних траншів, але західні партнери просять цього не робити, наполягаючи на спільній роботі з МВФ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!