"ВКонтакте" запустила рекламну біржу

Вівторок, 5 листопада 2013, 13:51

Соціальна мережа "ВКонтакте" запустила рекламну біржу, за допомогою якої рекламодавці зможуть офіційно розміщувати платні оголошення в популярних спільнотах ресурсу.

Про це було оголошено сьогодні в блозі соціальної мережі, пишуть "Весті.Економіка".

Відповідно до заяви рекламодавці вже зараз можуть розміщувати рекламні записи в сотнях найбільших груп і публічних сторінок, підключених до рекламної біржі.

При цьому на даний момент до біржі можуть приєднатися лише співтовариства з денним охопленням аудиторії не менше 100 тис чоловік. Інші ж зможуть отримати доступ до біржі до кінця поточного року.

Адміністрація "Вконтакте" відзначає, що рекламодавці зможуть скористатися зручними інструментами для управління записами, пошуком підходящих спільнот, а також розширеною статистикою для розрахунку ефективності рекламних кампаній.

За словами прес-секретаря соцмережі Георгія Лобушкіна, комісія за розміщення реклами буде нараховуватися за прогресивною шкалою, але не буде перевищувати 45%. При цьому комісія буде стягуватися з рекламодавців, в той час як спільноти будуть отримувати всю запитувану суму.

"Планка комісії становить від 20% до 45% і включає комісію рекламних агентств, яка досягає 20% сама по собі. Маленькі співтовариства будуть віддавати нам і агентствам всього 20%, тобто на них "ВКонтакте" практично нічого не заробляє", - написав засновник "ВКонтакте " Павло Дуров.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua