"Укрпошта" підвищує тарифи на передплату

Четвер, 19 вересня 2013, 15:16

З 1 січня 2014 Укрпошта підвищує тарифи на приймання передплати та доставку періодичних видань на 45%.

Про це йдеться в повідомленні на сайті державного підприємства.

"У наказі Мінінфраструктури передбачено збільшення з 1 січня 2014 року тарифів на передплату видань на 45%, що відповідає рівню інфляції за період з моменту затвердження тарифів. При цьому вартість передплатного видання для читача зросте лише на 10–15% за умови незмінної видавничої вартості", - наголошує оператор.

В держмонополії зазначають, що збитковість діючих тарифів на передплату та доставку преси унеможливлює стале функціонування мережі з більш як 13 тисячами пунктів.

"Підтримка такої мережі потребує значних витрат, що постійно зростають. А звідки ж узяти кошти на підвищення якості послуг і розвиток підприємства, коли поштовикам доводиться надавати послуги собі у збиток?", - підкреслюється в повідомленні.

В "Урпошті" також пояснюють, що діючі тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою введено в дію з 1 січня 2010 року.

"Ці тарифи, розраховані на основі фактичних витрат підприємства 2008 року без урахування рентабельності, залишалися незмінними упродовж чотирьох років і є збитковими для підприємства. Водночас за ці чотири роки значно подорожчало пальне, неодноразово підвищувалася мінімальна заробітна плата і постійно зростали витрати на виробництво", - наголошує держкомпанія.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua