Менеджер "друга Путіна" займеться фінансами Ахметова і Новинського

П'ятниця, 2 серпня 2013, 10:43

"Метінвест" Ахметова, Новинського та Володимира Бойка змінює фінансового директора.

У серпні 2013 року компанія оголосить про призначення на цю посаду 35-річного росіянина Олексія Кутєпова, якого вже представили колегам, пише Forbes.

Оборот українського метхолдингу в 2012 році - 12,6 млрд доларів: раніше Кутєпов, фінансист російського промислового холдингу "Сибур", керував втричі меншими грошима.

На посаді CFO (Chief Financial Officer) Кутєпов змінить Сергія Новікова, який працює в "Метінвесті" з моменту заснування холдингу в 2006 році.

Новіков нібито переїде до Швейцарії, де займеться залученням грошей для нових проектів "Метінвесту", розповіли два рекрутера і один інвестбанкір, що почули це від менеджерів холдингу Ахметова-Новинського.

У Швейцарії вже є один з офісів металургійного гіганта - Metinvest International, компанія, через яку "Метінвест" продає метал і руду.

Кутєпов пішов з "Сибура" з посади директора з економіки та фінансів одного з чотирьох підрозділів холдингу - дирекції вуглеводневої сировини.

30 червня 2013 року Кутєпов покинув "Сибур", йдеться в письмовій відповіді начальника напряму "Інформаційної політики" холдингу Дмитра Чернікова.

Як відомо, "Сибур" виробляє скраплений газ, природний газ, полімери, каучук і пластики.

Холдинг "Сибур" контролюють Леонід Міхельсон (№3 у списку російського Forbes зі статком 15,4 млрд доларів) і Геннадій Тимченко (№9, 14,1 млрд доларів), випливає зі звіту про фінансові показники компанії за 2012 рік.

Forbes називає Тимченко "другом президента Росії Володимира Путіна". Міхельсон і Тимченко також контролюють нафтогазову компанію "Новатек".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua