З комп'ютерів банку Кіпру пропали важливі дані - ЗМІ

П'ятниця, 5 квітня 2013, 20:02

Незалежна комісія, що розслідує причини фінансової кризи на Кіпрі, виявила, що з комп'ютерів банку Кіпру була видалена важлива інформація.

Про це повідомляє російська служба ВВС.

Згідно з повідомленням, після декількох місяців розслідування на цьому тижні доповідь була передана уряду. Документ наразі не оприлюднено, але, згідно із інформацією що просочилася в кіпрські ЗМІ з'ясувалося, що деякі дуже важливі файли та електронні повідомлення були видалені за допомогою спеціальної програми, виявленої на декількох комп'ютерах.

"Генеральний прокурор Кіпру заявив, що вивчає доповідь, і пообіцяв притягти до відповідальності всіх, хто порушив закон. На цьому тижні президент Кіпру Нікос Анастасіадіс призначив спеціальну судову колегію з розслідування причин економічної і банківської кризи", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Кіпру на початку 2013 року знадобилися кошти для рекапіталізації місцевих банків. "Трійка" кредиторів погодилася виділити Кіпру гроші тільки на умови прийняття місцевим урядом непопулярних рішень, які можуть допомогти фінансовій системі острова вийти з кризи.

Зокрема, Кіпр змушений піти на заморожування коштів на рахунках в двох найбільших банках країни, на яких зберігається більш ніж по сто тисяч євро.

За останніми даними, оприлюдненими 2 квітня, 37,5% з кожного депозиту, що перевищує 100 тис євро, буде конвертовано в акції Bank of Cyprus. Ще 22,5% будуть зарезервовані на випадок, якщо банку знадобиться додаткове фінансування.

З решти 40% більша частина продовжить залишатися замороженою, але 10% із загальної суми клієнтам банків все ж повернуть.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!