В 100 найбагатших українців увійшов син Януковича

Четвер, 25 квітня 2013, 09:56

Forbes опублікував рейтинг 100 найбагатших українців.

Як пише видання, при розрахунках статків враховувалися всі активи (підприємства, нерухомість, земельні ділянки, пакети акцій, предмети розкоші), а також M&A-угоди учасників списку.

Згідно з рейтингом, активи більшості учасників списку дешевшають: 49 з 87 учасників рейтингу стали біднішими, ніж були рік тому. Багато з тих, чий стан Forbes оцінив вище, ніж у 2012-му, "подорожчали" завдяки тому, що при оцінці були враховані активи, які залишилися за кадром у минулому році.

Отже, на першому місці рейтингу мільярдер Ринат Ахметов зі статками в 15,4 млрд доларів. На другому місці з великим відривом слідує Віктор Пінчук. Його активи оцінюються в 3,8 млрд доларів.

На третьому місці Ігор Коломойський з активами в 2,4 млрд доларів. На четвертому новачок Вадим Новинський, який змінив російське громадянство на українське. Його активи коштують 1,9 млрд доларів.

На п'ятому - партнер Коломойського, Геннадій Боголюбов. Його підприємства оцінюються в 1,7 млрд доларів. Шосте місце в списку займає Юрій Косюк, його активи коштують 1,6 млрд доларів.

На сьомій позиції Петро Порошенко з активами в 1,6 млрд доларів. Восьме місце в списку займає Костянтин Жеваго зі статками у 1,5 млрд доларів.

Дев'яте місце в списку дісталося Сергію Тігіпко - 1,2 млрд доларів. Десятку найбагатших українців замикає Андрій Веревський із статками в 1 млрд доларів.

Згідно з рейтингом, син президента Олександр Янукович зайняв 59 позицію в списку зі статками у 187 млн доларів.

 

Як відомо, найбагатшим українцем у рейтингу американського видання Forbes став бізнесмен Ринат Ахметов. Олігарх зайняв 47 місце в рейтингу. Статки Ахметова оцінюються в 15,4 млрд доларів, що на 600 млн доларів менше, ніж у минулому році.

У 2012 році Ахметов займав 39 позицію в рейтингу зі статками у 16 млрд доларів.

На 353 позиції опинився Віктор Пінчук зі статками у 3,8 млрд доларів (в 2012 році він займав у рейтингу 255 позицію зі статками 4,2 млрд доларів).

Зі статками у 1,6 млрд доларів на 931 місці у рейтигу опинився Петро Порошенко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!