Проїзд в Hyundai, які часто ламаються, у вересні подешевшає

Понеділок, 3 вересня 2012, 17:20

Календарний коеффициент індексації вартості проїзду в пасажирських потягах з 1 по 30 вересня 2012 року становитиме 1,02, тоді як в літній період діяв коефіцієнт 1,07.

Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, під індексацію підпадають квитки на всі категорії вагонів (СВ, купейні, плацкартні, загальні, в перший, другий і третій клас швидкісних поїздів), крім приміських поїздів.

Наприклад, на період до 30 вересня (при дії коефіцієнта 1,02) базова вартість проїзду швидкісними електропоїздами "Інтерсіті +" в понеділок, вівторок і середу у 2-му класі складе: в напрямку Київ-Харків - 234,42 грн, Київ- Львів - 261,23 грн, Київ-Донецьк - 312,10 грн.

У першому класі вартість проїзду в напрямку Київ-Харків буде становити 334,53 грн, Київ - Львів - 375,76 грн, Київ - Донецьк - 446,62 грн.

Крім того, величина вартості квитка і плацкарти коригується на коефіцієнти по календарних періодах і дням тижня.

Так, на четвер і суботу встановлено зниження вартості проїзду на 10% від базової вартості, а на п'ятницю і неділю - підвищення на 10%.

При оформленні квитка на електропоїзди "Інтерсіті +" в напрямку "туди і назад" застосовується знижка у розмірі 10% від вартості проїзду.

"Укрзалізниця" повідомляє, що з 1 жовтня по 24 грудня буде застосовуватися коефіцієнт індексації 0,93, і нагадує, що календарні періоди, які будуть впливати на вартість проїзду, визначені наказом Міністерства інфраструктури України № 170.

Як повідомлялося, з серпня у вартість квитків на швидкісні електропоїзди  Інтерсіті+ не входитиме ПДВ.

Законом запроваджено оподатковування ПДВ за нульовою ставкою послуг з перевезення пасажирів швидкісними електропоїздами Інтерсіті+.

Як відомо, електропоїзди Інтерсіті+ раніше часто виходили з ладу і запізнювалися.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!